MEDICA APOSTOLESCU SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 37459003, Nr. Reg. Com. J2017000687027. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 27 aprilie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, SAT PECICA ORŞ. PECICA, STR. 104, NR.9, cod poștal 317235. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- MEDICA APOSTOLESCU SRL
- CUI
- 37459003
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017000687027
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 27 aprilie 2017
- Județ
- Arad
- Sediul social
- JUD. ARAD, SAT PECICA ORŞ. PECICA, STR. 104, NR.9
- Cod poștal
- 317235
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 8622
- Domeniu de activitate
- Activitati de asistenta medicala specializata
Situații financiare
În 2025, MEDICA APOSTOLESCU SRL a raportat o cifră de afaceri de 301.025 lei, un profit net de 30.768 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 301.025 lei în creștere față de 2024 | 30.768 lei în scădere față de 2024 | 230.126 lei în creștere față de 2024 | 192.746 lei | 68.937 lei | 31.557 lei | 1 |
| 2024 | 243.409 lei în creștere față de 2023 | 54.686 lei în scădere față de 2023 | 47.213 lei în scădere față de 2023 | — | 103.182 lei | 55.969 lei | 1 |
| 2023 | 224.897 lei în creștere față de 2022 | 110.420 lei în creștere față de 2022 | 52.868 lei în creștere față de 2022 | — | 168.250 lei | 115.382 lei | 1 |
| 2022 | 46.778 lei în creștere față de 2021 | 44.945 lei în creștere față de 2021 | 1.618 lei în scădere față de 2021 | — | 21.581 lei | 19.963 lei | 1 |
| 2021 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2020 | 8.361 lei | — | 279 lei | −8.082 lei | — |
| 2020 | 0 lei în scădere față de 2019 | −955 lei în creștere față de 2019 | 8.361 lei în scădere față de 2019 | — | 279 lei | −8.082 lei | — |
| 2019 | 8.691 lei în scădere față de 2018 | −8.459 lei în creștere față de 2018 | 12.251 lei în scădere față de 2018 | — | 5.124 lei | −7.127 lei | — |
| 2018 | 44.419 lei în creștere față de 2017 | −10.548 lei în scădere față de 2017 | 15.021 lei în creștere față de 2017 | — | 16.353 lei | 1.332 lei | — |
| 2017 | 12.181 lei | 11.680 lei | 313 lei | — | 12.193 lei | 11.880 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
