MEDICAL CENTER VIVA SRL

MEDICAL CENTER VIVA SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 22649891, Nr. Reg. Com. J2007003040224. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8699 - Fabricarea de dispozitive, aparate si instrumente medicale stomatologice. Societatea a fost înființată la data de 29 octombrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. CAPRELOR, NR.7A, cod poștal 700497. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MEDICAL CENTER VIVA SRL
CUI
22649891
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2007003040224
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 octombrie 2007
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. CAPRELOR, NR.7A
Cod poștal
700497
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8699
Domeniu de activitate
Fabricarea de dispozitive, aparate si instrumente medicale stomatologice

Situații financiare

În 2025, MEDICAL CENTER VIVA SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.342.859 lei, o pierdere netă de 24.735 lei și un număr mediu de 13 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 625.427 lei2017 · Cifra de afaceri: 657.268 lei2018 · Cifra de afaceri: 691.186 lei2019 · Cifra de afaceri: 923.355 lei2020 · Cifra de afaceri: 848.131 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.235.667 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.372.884 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.309.536 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.394.626 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.342.859 lei2016 · Profit net: 110.104 lei2017 · Profit net: 3.511 lei2018 · Profit net: 75.026 lei2019 · Profit net: 68.304 lei2020 · Profit net: 157.207 lei2021 · Profit net: 399.727 lei2022 · Profit net: 406.408 lei2023 · Profit net: 24.132 lei2024 · Profit net: −295.753 lei2025 · Profit net: −24.735 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 625.427 lei'162017: 657.268 lei'172018: 691.186 lei'182019: 923.355 lei'192020: 848.131 lei'202021: 1.235.667 lei'212022: 1.372.884 lei'222023: 1.309.536 lei'232024: 1.394.626 lei1,4 mil.'242025: 1.342.859 lei1,3 mil.'25
Profit net lei
2016: 110.104 lei'162017: 3.511 lei'172018: 75.026 lei'182019: 68.304 lei'192020: 157.207 lei'202021: 399.727 lei'212022: 406.408 lei406 mii'222023: 24.132 lei'232024: −295.753 lei−296 mii'242025: −24.735 lei−25 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MEDICAL CENTER VIVA SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.342.859 lei în scădere față de 2024 −24.735 lei în creștere față de 2024 1.306.037 lei în scădere față de 2024 1.623.870 lei 4.254 lei 323.384 lei 13 în creștere față de 2024
2024 1.394.626 lei în creștere față de 2023 −295.753 lei în scădere față de 2023 1.404.531 lei în creștere față de 2023 1.735.370 lei 17.280 lei 348.119 lei 12 în scădere față de 2023
2023 1.309.536 lei în scădere față de 2022 24.132 lei în scădere față de 2022 1.263.880 lei în scădere față de 2022 1.853.975 lei 27.125 lei 617.220 lei 13 în scădere față de 2022
2022 1.372.884 lei în creștere față de 2021 406.408 lei în creștere față de 2021 1.422.548 lei în scădere față de 2021 1.831.584 lei 37.495 lei 446.531 lei 15
2021 1.235.667 lei în creștere față de 2020 399.727 lei în creștere față de 2020 1.756.846 lei în scădere față de 2020 1.774.443 lei 22.281 lei 39.878 lei —
2020 848.131 lei în scădere față de 2019 157.207 lei în creștere față de 2019 1.778.783 lei în scădere față de 2019 1.342.744 lei 76.190 lei −359.849 lei 12 în scădere față de 2019
2019 923.355 lei în creștere față de 2018 68.304 lei în scădere față de 2018 1.952.894 lei în creștere față de 2018 1.410.052 lei 25.786 lei −517.056 lei 13 în creștere față de 2018
2018 691.186 lei în creștere față de 2017 75.026 lei în creștere față de 2017 1.173.634 lei în scădere față de 2017 688.987 lei 48.870 lei −435.777 lei 11 în creștere față de 2017
2017 657.268 lei în creștere față de 2016 3.511 lei în scădere față de 2016 1.190.175 lei în creștere față de 2016 672.513 lei 6.860 lei −510.802 lei 10 în creștere față de 2016
2016 625.427 lei 110.104 lei 1.079.978 lei 544.614 lei 22.781 lei −512.583 lei 7

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.