MEDICAL SUPPLIES & MAINTENANCE S.R.L.

Radiată din 29 septembrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MEDICAL SUPPLIES & MAINTENANCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 43345100, Nr. Reg. Com. J40/15711/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4646 - Comert cu ridicata al produselor farmaceutice. Societatea a fost înființată la data de 18 noiembrie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. FRUMOASĂ, NR.42A. Societatea este radiată din data de 29 septembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MEDICAL SUPPLIES & MAINTENANCE S.R.L.
CUI
43345100
Stare
Radiată din 29 septembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J40/15711/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 noiembrie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. FRUMOASĂ, NR.42A
Cod CAEN
4646
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al produselor farmaceutice

Situații financiare

În 2024, MEDICAL SUPPLIES & MAINTENANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 415 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 295.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 384.295 lei2022 · Cifra de afaceri: 279.285 lei2023 · Cifra de afaceri: 0 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Profit net: 291.805 lei2021 · Profit net: 117.830 lei2022 · Profit net: 47.119 lei2023 · Profit net: −640 lei2024 · Profit net: −415 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 295.000 lei20202021: 384.295 lei384 mii20212022: 279.285 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei02024
Profit net lei
2020: 291.805 lei292 mii20202021: 117.830 lei20212022: 47.119 lei20222023: −640 lei−64020232024: −415 lei−4152024
Indicatori financiari pe ani pentru MEDICAL SUPPLIES & MAINTENANCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 0 lei −415 lei în creștere față de 2023 1.580 lei — 765 lei −815 lei —
2023 0 lei în scădere față de 2022 −640 lei în scădere față de 2022 1.580 lei în scădere față de 2022 — 1.180 lei −400 lei —
2022 279.285 lei în scădere față de 2021 47.119 lei în scădere față de 2021 119.707 lei în scădere față de 2021 — 167.066 lei 47.359 lei 1
2021 384.295 lei în creștere față de 2020 117.830 lei în scădere față de 2020 235.627 lei în creștere față de 2020 — 353.412 lei 117.785 lei 1
2020 295.000 lei 291.805 lei 4.041 lei — 296.046 lei 292.005 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare