MEDICINE CENTER S.R.L.

MEDICINE CENTER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 40078238, Nr. Reg. Com. J2018001636269. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 30 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. SECUILOR MARTIRI, NR.7/B, AP.4. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MEDICINE CENTER S.R.L.
CUI
40078238
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001636269
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 octombrie 2018
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. SECUILOR MARTIRI, NR.7/B, AP.4
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, MEDICINE CENTER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.519.876 lei, un profit net de 964.888 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 1.500 lei2019 · Cifra de afaceri: 16.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 50.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 626.426 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.368.225 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.814.277 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.386.364 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.519.876 lei2018 · Profit net: 1.123 lei2019 · Profit net: 883 lei2020 · Profit net: 7.567 lei2021 · Profit net: 10.167 lei2022 · Profit net: 396.994 lei2023 · Profit net: 729.099 lei2024 · Profit net: 738.725 lei2025 · Profit net: 964.888 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 1.500 lei'182019: 16.000 lei'192020: 50.000 lei'202021: 626.426 lei'212022: 1.368.225 lei'222023: 1.814.277 lei'232024: 2.386.364 lei'242025: 2.519.876 lei2,5 mil.'25
Profit net lei
2018: 1.123 lei'182019: 883 lei'192020: 7.567 lei'202021: 10.167 lei'212022: 396.994 lei'222023: 729.099 lei'232024: 738.725 lei'242025: 964.888 lei965 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MEDICINE CENTER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.519.876 lei în creștere față de 2024 964.888 lei în creștere față de 2024 906.604 lei în creștere față de 2024 256.176 lei 1.625.502 lei 980.520 lei 4 în scădere față de 2024
2024 2.386.364 lei în creștere față de 2023 738.725 lei în creștere față de 2023 709.330 lei în creștere față de 2023 328.258 lei 1.115.043 lei 738.965 lei 5 în creștere față de 2023
2023 1.814.277 lei în creștere față de 2022 729.099 lei în creștere față de 2022 161.897 lei în scădere față de 2022 367.878 lei 626.632 lei 838.470 lei 4
2022 1.368.225 lei în creștere față de 2021 396.994 lei în creștere față de 2021 493.716 lei în creștere față de 2021 224.057 lei 666.647 lei 397.194 lei 4 în scădere față de 2021
2021 626.426 lei în creștere față de 2020 10.167 lei în creștere față de 2020 337.853 lei în creștere față de 2020 197.569 lei 160.114 lei 19.939 lei 5 în creștere față de 2020
2020 50.000 lei în creștere față de 2019 7.567 lei în creștere față de 2019 296.116 lei în creștere față de 2019 177.045 lei 128.358 lei 9.772 lei 1
2019 16.000 lei în creștere față de 2018 883 lei în scădere față de 2018 34.823 lei în creștere față de 2018 — 37.029 lei 2.206 lei 1
2018 1.500 lei 1.123 lei 6.096 lei 555 lei 6.864 lei 1.323 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare