MEDSTAR NUTRITION S.R.L.

MEDSTAR NUTRITION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 40306263, Nr. Reg. Com. J2018003018085. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 14 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, SAT SÂNPETRU COM. SÂNPETRU, STR. MURELOR, NR.39. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MEDSTAR NUTRITION S.R.L.
CUI
40306263
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018003018085
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 decembrie 2018
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, SAT SÂNPETRU COM. SÂNPETRU, STR. MURELOR, NR.39
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, MEDSTAR NUTRITION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 37.206 lei, o pierdere netă de 66.881 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 109.694 lei2020 · Cifra de afaceri: 59.266 lei2021 · Cifra de afaceri: 70.774 lei2022 · Cifra de afaceri: 73.408 lei2023 · Cifra de afaceri: 184.349 lei2024 · Cifra de afaceri: 90.704 lei2025 · Cifra de afaceri: 37.206 lei2019 · Profit net: 829 lei2020 · Profit net: −13.260 lei2021 · Profit net: −18.401 lei2022 · Profit net: −102.234 lei2023 · Profit net: −68.066 lei2024 · Profit net: −22.797 lei2025 · Profit net: −66.881 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 109.694 lei20192020: 59.266 lei20202021: 70.774 lei20212022: 73.408 lei20222023: 184.349 lei184 mii20232024: 90.704 lei20242025: 37.206 lei37 mii2025
Profit net lei
2019: 829 lei82920192020: −13.260 lei20202021: −18.401 lei20212022: −102.234 lei−102 mii20222023: −68.066 lei20232024: −22.797 lei20242025: −66.881 lei−67 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MEDSTAR NUTRITION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 37.206 lei în scădere față de 2024 −66.881 lei în scădere față de 2024 406.468 lei în creștere față de 2024 67.997 lei 2.608 lei −335.863 lei 1
2024 90.704 lei în scădere față de 2023 −22.797 lei în creștere față de 2023 379.955 lei în scădere față de 2023 88.892 lei 22.081 lei −268.982 lei 1 în scădere față de 2023
2023 184.349 lei în creștere față de 2022 −68.066 lei în creștere față de 2022 394.245 lei în creștere față de 2022 109.787 lei 83.526 lei −200.932 lei 2 în creștere față de 2022
2022 73.408 lei în creștere față de 2021 −102.234 lei în scădere față de 2021 298.788 lei în creștere față de 2021 130.682 lei 35.239 lei −132.867 lei 1
2021 70.774 lei în creștere față de 2020 −18.401 lei în scădere față de 2020 115.949 lei în creștere față de 2020 48.720 lei 36.596 lei −30.633 lei 1
2020 59.266 lei în scădere față de 2019 −13.260 lei în scădere față de 2019 79.538 lei în creștere față de 2019 57.747 lei 9.560 lei −12.231 lei 1
2019 109.694 lei 829 lei 68.172 lei 66.637 lei 2.564 lei 1.029 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare