MEL-PART S.R.L.

MEL-PART S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 38796066, Nr. Reg. Com. J2018000263130. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4782 - Comert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete. Societatea a fost înființată la data de 2 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, STR. GENERAL BOERESCU, NR.32, CAMERA 1, cod poștal 905500. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MEL-PART S.R.L.
CUI
38796066
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000263130
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 februarie 2018
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, STR. GENERAL BOERESCU, NR.32, CAMERA 1
Cod poștal
905500
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4782
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete

Situații financiare

În 2025, MEL-PART S.R.L. a raportat o pierdere netă de 32.485 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 62.274 lei2019 · Cifra de afaceri: 173.482 lei2020 · Cifra de afaceri: 200.208 lei2021 · Cifra de afaceri: 209.051 lei2022 · Cifra de afaceri: 324.432 lei2023 · Cifra de afaceri: 323.063 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2018 · Profit net: −18.306 lei2019 · Profit net: 3.262 lei2020 · Profit net: 2.147 lei2021 · Profit net: 20.835 lei2022 · Profit net: 25.108 lei2023 · Profit net: 16.700 lei2024 · Profit net: −34.273 lei2025 · Profit net: −32.485 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 62.274 lei20182019: 173.482 lei20192020: 200.208 lei20202021: 209.051 lei20212022: 324.432 lei324 mii20222023: 323.063 lei20232024: 0 lei02024
Profit net lei
2018: −18.306 lei'182019: 3.262 lei'192020: 2.147 lei'202021: 20.835 lei'212022: 25.108 lei25 mii'222023: 16.700 lei'232024: −34.273 lei−34 mii'242025: −32.485 lei−32 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MEL-PART S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −32.485 lei în creștere față de 2024 86.509 lei în creștere față de 2024 — 46.755 lei −39.754 lei —
2024 0 lei în scădere față de 2023 −34.273 lei în scădere față de 2023 70.263 lei în creștere față de 2023 18.092 lei 44.902 lei −7.269 lei —
2023 323.063 lei în scădere față de 2022 16.700 lei în scădere față de 2022 63.942 lei în scădere față de 2022 32.451 lei 81.437 lei 49.946 lei —
2022 324.432 lei în creștere față de 2021 25.108 lei în creștere față de 2021 138.369 lei în creștere față de 2021 64.129 lei 107.486 lei 33.246 lei —
2021 209.051 lei în creștere față de 2020 20.835 lei în creștere față de 2020 75.634 lei în creștere față de 2020 0 lei 83.772 lei 8.138 lei —
2020 200.208 lei în creștere față de 2019 2.147 lei în scădere față de 2019 60.651 lei în creștere față de 2019 90 lei 47.864 lei −12.697 lei —
2019 173.482 lei în creștere față de 2018 3.262 lei în creștere față de 2018 42.256 lei în creștere față de 2018 0 lei 27.412 lei −14.844 lei —
2018 62.274 lei −18.306 lei 32.535 lei 387 lei 14.042 lei −18.106 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare