MELI & VANESSA CONSTRUCT S.R.L.

Radiată din 31 decembrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MELI & VANESSA CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40021380, Nr. Reg. Com. J12/4722/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4334 - Lucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri. Societatea a fost înființată la data de 18 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT URIŞOR COM. CĂŞEIU, URIŞOR, NR.258, cod poștal 407166. Societatea este radiată din data de 31 decembrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MELI & VANESSA CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40021380
Stare
Radiată din 31 decembrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J12/4722/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 octombrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT URIŞOR COM. CĂŞEIU, URIŞOR, NR.258
Cod poștal
407166
Cod CAEN
4334
Domeniu de activitate
Lucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri

Situații financiare

În 2023, MELI & VANESSA CONSTRUCT S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii2018201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 43.761 lei2020 · Cifra de afaceri: 20.300 lei2018 · Profit net: −364 lei2019 · Profit net: −28.417 lei2020 · Profit net: −18.852 lei2021 · Profit net: −5.704 lei2022 · Profit net: 0 lei2023 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 43.761 lei44 mii20192020: 20.300 lei20 mii2020
Profit net lei
2018: −364 lei20182019: −28.417 lei−28 mii20192020: −18.852 lei20202021: −5.704 lei20212022: 0 lei020222023: 0 lei02023
Indicatori financiari pe ani pentru MELI & VANESSA CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — 0 lei 54.614 lei — 1.477 lei −53.137 lei —
2022 — 0 lei în creștere față de 2021 54.614 lei în scădere față de 2021 — 1.477 lei −53.137 lei —
2021 — −5.704 lei în creștere față de 2020 55.283 lei în creștere față de 2020 — 2.146 lei −53.137 lei 1
2020 20.300 lei în scădere față de 2019 −18.852 lei în creștere față de 2019 48.702 lei în creștere față de 2019 — 1.269 lei −47.433 lei 1 în scădere față de 2019
2019 43.761 lei −28.417 lei în scădere față de 2018 29.206 lei în creștere față de 2018 — 625 lei −28.581 lei 2
2018 — −364 lei 500 lei — 336 lei −164 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare