MENBI CONST SRL

MENBI CONST SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 17923531, Nr. Reg. Com. J2005001880299. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4712 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 2 septembrie 2005. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT PUCHENII MARI COM. PUCHENII MARI, , NR.311. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MENBI CONST SRL
CUI
17923531
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2005001880299
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 septembrie 2005
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT PUCHENII MARI COM. PUCHENII MARI, , NR.311
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4712
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, MENBI CONST SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.201.307 lei, un profit net de 48.479 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 538.591 lei2017 · Cifra de afaceri: 714.965 lei2018 · Cifra de afaceri: 777.395 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.091.102 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.279.021 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.314.673 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.569.110 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.795.074 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.923.053 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.201.307 lei2016 · Profit net: 4.457 lei2017 · Profit net: −38.908 lei2018 · Profit net: 33.157 lei2019 · Profit net: 42.800 lei2020 · Profit net: 69.345 lei2021 · Profit net: −1.457 lei2022 · Profit net: 30.445 lei2023 · Profit net: 68.617 lei2024 · Profit net: 102.293 lei2025 · Profit net: 48.479 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 538.591 lei'162017: 714.965 lei'172018: 777.395 lei'182019: 1.091.102 lei'192020: 1.279.021 lei'202021: 1.314.673 lei'212022: 1.569.110 lei'222023: 1.795.074 lei'232024: 1.923.053 lei'242025: 2.201.307 lei2,2 mil.'25
Profit net lei
2016: 4.457 lei'162017: −38.908 lei−39 mii'172018: 33.157 lei'182019: 42.800 lei'192020: 69.345 lei'202021: −1.457 lei'212022: 30.445 lei'222023: 68.617 lei'232024: 102.293 lei102 mii'242025: 48.479 lei48 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MENBI CONST SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.201.307 lei în creștere față de 2024 48.479 lei în scădere față de 2024 251.881 lei în creștere față de 2024 162.402 lei 618.409 lei 533.675 lei 4
2024 1.923.053 lei în creștere față de 2023 102.293 lei în creștere față de 2023 129.754 lei în scădere față de 2023 91.565 lei 519.420 lei 484.762 lei 4
2023 1.795.074 lei în creștere față de 2022 68.617 lei în creștere față de 2022 173.792 lei în creștere față de 2022 120.581 lei 449.002 lei 398.773 lei 4
2022 1.569.110 lei în creștere față de 2021 30.445 lei în creștere față de 2021 131.331 lei în scădere față de 2021 62.353 lei 396.318 lei 330.156 lei 4
2021 1.314.673 lei în creștere față de 2020 −1.457 lei în scădere față de 2020 167.058 lei în creștere față de 2020 86.147 lei 378.447 lei 299.711 lei 4
2020 1.279.021 lei în creștere față de 2019 69.345 lei în creștere față de 2019 106.216 lei în scădere față de 2019 79.038 lei 337.789 lei 311.168 lei 4
2019 1.091.102 lei în creștere față de 2018 42.800 lei în creștere față de 2018 128.390 lei în scădere față de 2018 94.177 lei 273.967 lei 241.823 lei 4
2018 777.395 lei în creștere față de 2017 33.157 lei în creștere față de 2017 169.439 lei în creștere față de 2017 109.366 lei 228.626 lei 169.223 lei 4
2017 714.965 lei în creștere față de 2016 −38.908 lei în scădere față de 2016 85.963 lei în scădere față de 2016 42.415 lei 179.180 lei 136.066 lei 4 în creștere față de 2016
2016 538.591 lei 4.457 lei 90.995 lei 42.603 lei 222.933 lei 174.973 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.