MENDACIUM LOGISTIC S.R.L.

Inactivă fiscal din 2 septembrie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MENDACIUM LOGISTIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42542481, Nr. Reg. Com. J12/1376/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 26 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT SĂVĂDISLA COM. SĂVĂDISLA, SĂVĂDISLA, NR.240, cod poștal 407505. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 2 septembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MENDACIUM LOGISTIC S.R.L.
CUI
42542481
Stare
Inactivă fiscal din 2 septembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J12/1376/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 mai 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT SĂVĂDISLA COM. SĂVĂDISLA, SĂVĂDISLA, NR.240
Cod poștal
407505
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2023, MENDACIUM LOGISTIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.893.425 lei, o pierdere netă de 155.722 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20202021202220232020 · Cifra de afaceri: 97.042 lei2021 · Cifra de afaceri: 195.682 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.181.007 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.893.425 lei2020 · Profit net: 9.920 lei2021 · Profit net: 3.889 lei2022 · Profit net: 61.550 lei2023 · Profit net: −155.722 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 97.042 lei20202021: 195.682 lei20212022: 1.181.007 lei20222023: 1.893.425 lei1,9 mil.2023
Profit net lei
2020: 9.920 lei20202021: 3.889 lei20212022: 61.550 lei62 mii20222023: −155.722 lei−156 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru MENDACIUM LOGISTIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 1.893.425 lei în creștere față de 2022 −155.722 lei în scădere față de 2022 1.072.168 lei în creștere față de 2022 74.956 lei 917.049 lei −80.163 lei 3 în creștere față de 2022
2022 1.181.007 lei în creștere față de 2021 61.550 lei în creștere față de 2021 419.729 lei în creștere față de 2021 3.059 lei 492.229 lei 75.559 lei 1 în scădere față de 2021
2021 195.682 lei în creștere față de 2020 3.889 lei în scădere față de 2020 47.347 lei în creștere față de 2020 — 61.356 lei 14.009 lei 2
2020 97.042 lei 9.920 lei 19.469 lei — 29.589 lei 10.120 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare