MENOMAX S.R.L.

MENOMAX S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 40171212, Nr. Reg. Com. J22/3117/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 16 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. DROBETA, NR.10, CAMERA NR. 2, BL.R14, SC.C, ET.3, AP.2, cod poștal 700417. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MENOMAX S.R.L.
CUI
40171212
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J22/3117/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 noiembrie 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. DROBETA, NR.10, CAMERA NR. 2, BL.R14, SC.C, ET.3, AP.2
Cod poștal
700417
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, MENOMAX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 35.800 lei, un profit net de 2.606 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 39.910 lei2020 · Cifra de afaceri: 182.989 lei2021 · Cifra de afaceri: 251.265 lei2022 · Cifra de afaceri: 273.195 lei2023 · Cifra de afaceri: 324.492 lei2024 · Cifra de afaceri: 53.408 lei2025 · Cifra de afaceri: 35.800 lei2019 · Profit net: 16.035 lei2020 · Profit net: 51.136 lei2021 · Profit net: 43.127 lei2022 · Profit net: 22.526 lei2023 · Profit net: 45.253 lei2024 · Profit net: −10.539 lei2025 · Profit net: 2.606 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 39.910 lei20192020: 182.989 lei20202021: 251.265 lei20212022: 273.195 lei20222023: 324.492 lei324 mii20232024: 53.408 lei20242025: 35.800 lei36 mii2025
Profit net lei
2019: 16.035 lei20192020: 51.136 lei51 mii20202021: 43.127 lei20212022: 22.526 lei20222023: 45.253 lei20232024: −10.539 lei−11 mii20242025: 2.606 lei3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MENOMAX S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 35.800 lei în scădere față de 2024 2.606 lei în creștere față de 2024 8.372 lei în creștere față de 2024 41.008 lei 36.817 lei 69.453 lei 0
2024 53.408 lei în scădere față de 2023 −10.539 lei în scădere față de 2023 1.807 lei în scădere față de 2023 50.680 lei 17.974 lei 66.847 lei 0 în scădere față de 2023
2023 324.492 lei în creștere față de 2022 45.253 lei în creștere față de 2022 9.550 lei în creștere față de 2022 60.702 lei 50.474 lei 101.626 lei 2
2022 273.195 lei în creștere față de 2021 22.526 lei în scădere față de 2021 8.709 lei în creștere față de 2021 28.824 lei 55.158 lei 75.273 lei 2
2021 251.265 lei în creștere față de 2020 43.127 lei în scădere față de 2020 1.786 lei în scădere față de 2020 12.192 lei 72.791 lei 83.197 lei 2
2020 182.989 lei în creștere față de 2019 51.136 lei în creștere față de 2019 13.055 lei în creștere față de 2019 0 lei 80.426 lei 67.371 lei 2 în creștere față de 2019
2019 39.910 lei 16.035 lei 7.846 lei — 24.081 lei 16.235 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare