MENS CHOISE S.R.L.

MENS CHOISE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42508196, Nr. Reg. Com. J2020005176401. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4645 - Comert cu ridicata al produselor cosmetice si de parfumerie. Societatea a fost înființată la data de 18 mai 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRM OSIEI, NR.36A, BL.3, ET.5, AP.B3-52. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MENS CHOISE S.R.L.
CUI
42508196
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020005176401
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 mai 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRM OSIEI, NR.36A, BL.3, ET.5, AP.B3-52
Cod CAEN
4645
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al produselor cosmetice si de parfumerie

Situații financiare

În 2025, MENS CHOISE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 105.936 lei, un profit net de 4.262 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 131.023 lei2021 · Cifra de afaceri: 93.021 lei2025 · Cifra de afaceri: 105.936 lei2020 · Profit net: −29.884 lei2021 · Profit net: −9.386 lei2022 · Profit net: −651 lei2023 · Profit net: −651 lei2024 · Profit net: −651 lei2025 · Profit net: 4.262 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 131.023 lei131 mii20202021: 93.021 lei20212025: 105.936 lei106 mii2025
Profit net lei
2020: −29.884 lei−30 mii20202021: −9.386 lei20212022: −651 lei20222023: −651 lei20232024: −651 lei20242025: 4.262 lei4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MENS CHOISE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 105.936 lei 4.262 lei în creștere față de 2024 128.123 lei în creștere față de 2024 321 lei 91.042 lei −36.760 lei 1
2024 — −651 lei 42.024 lei în scădere față de 2023 233 lei 769 lei −41.022 lei —
2023 — −651 lei 42.025 lei în creștere față de 2022 884 lei 769 lei −40.372 lei —
2022 — −651 lei în creștere față de 2021 42.024 lei în scădere față de 2021 1.534 lei 769 lei −39.721 lei —
2021 93.021 lei în scădere față de 2020 −9.386 lei în creștere față de 2020 44.933 lei în scădere față de 2020 2.186 lei 3.677 lei −39.070 lei —
2020 131.023 lei −29.884 lei 162.644 lei 6.063 lei 126.897 lei −29.684 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare