MENSAN SRL

MENSAN SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 18490916, Nr. Reg. Com. J33/408/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 17 martie 2006. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, MUN. FĂLTICENI, STR. ION CREANGĂ, NR.1, INCINTA POLICLINICĂ, CAMERA 2, ET.2, cod poștal 725200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MENSAN SRL
CUI
18490916
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J33/408/2006
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 martie 2006
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, MUN. FĂLTICENI, STR. ION CREANGĂ, NR.1, INCINTA POLICLINICĂ, CAMERA 2, ET.2
Cod poștal
725200
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, MENSAN SRL a raportat o cifră de afaceri de 567.482 lei, un profit net de 381.408 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 303.001 lei2017 · Cifra de afaceri: 312.727 lei2018 · Cifra de afaceri: 349.609 lei2019 · Cifra de afaceri: 189.319 lei2020 · Cifra de afaceri: 357.689 lei2021 · Cifra de afaceri: 437.335 lei2022 · Cifra de afaceri: 499.512 lei2023 · Cifra de afaceri: 512.608 lei2024 · Cifra de afaceri: 539.941 lei2025 · Cifra de afaceri: 567.482 lei2016 · Profit net: 224.859 lei2017 · Profit net: 230.513 lei2018 · Profit net: 277.910 lei2019 · Profit net: 96.158 lei2020 · Profit net: 246.294 lei2021 · Profit net: 319.286 lei2022 · Profit net: 363.300 lei2023 · Profit net: 366.255 lei2024 · Profit net: 372.479 lei2025 · Profit net: 381.408 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 303.001 lei'162017: 312.727 lei'172018: 349.609 lei'182019: 189.319 lei'192020: 357.689 lei'202021: 437.335 lei'212022: 499.512 lei'222023: 512.608 lei'232024: 539.941 lei'242025: 567.482 lei567 mii'25
Profit net lei
2016: 224.859 lei'162017: 230.513 lei'172018: 277.910 lei'182019: 96.158 lei'192020: 246.294 lei'202021: 319.286 lei'212022: 363.300 lei'222023: 366.255 lei'232024: 372.479 lei'242025: 381.408 lei381 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MENSAN SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 567.482 lei în creștere față de 2024 381.408 lei în creștere față de 2024 44.234 lei în scădere față de 2024 17.122 lei 424.608 lei 397.496 lei 2
2024 539.941 lei în creștere față de 2023 372.479 lei în creștere față de 2023 53.598 lei în creștere față de 2023 19.729 lei 422.436 lei 388.567 lei 2
2023 512.608 lei în creștere față de 2022 366.255 lei în creștere față de 2022 10.349 lei în scădere față de 2022 22.117 lei 370.575 lei 382.343 lei 2
2022 499.512 lei în creștere față de 2021 363.300 lei în creștere față de 2021 444.484 lei în creștere față de 2021 24.504 lei 436.068 lei 16.088 lei 2
2021 437.335 lei în creștere față de 2020 319.286 lei în creștere față de 2020 330.662 lei în creștere față de 2020 26.892 lei 319.858 lei 16.088 lei 2
2020 357.689 lei în creștere față de 2019 246.294 lei în creștere față de 2019 8.587 lei în scădere față de 2019 29.280 lei 393.290 lei 413.983 lei 2
2019 189.319 lei în scădere față de 2018 96.158 lei în scădere față de 2018 176.569 lei în scădere față de 2018 32.286 lei 311.972 lei 167.689 lei 2 în creștere față de 2018
2018 349.609 lei în creștere față de 2017 277.910 lei în creștere față de 2017 281.530 lei în creștere față de 2017 35.946 lei 317.115 lei 71.531 lei 1 în scădere față de 2017
2017 312.727 lei în creștere față de 2016 230.513 lei în creștere față de 2016 237.590 lei în creștere față de 2016 39.606 lei 268.605 lei 70.621 lei 2
2016 303.001 lei 224.859 lei 230.537 lei 38.664 lei 261.981 lei 70.108 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.