MENTOR FAVORIT VISION S.R.L.

MENTOR FAVORIT VISION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 41787343, Nr. Reg. Com. J2019003531132. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4321 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 18 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. DEZROBIRII, NR.12, BL.6, SC.B, ET.P, AP.20, cod poștal 905600. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MENTOR FAVORIT VISION S.R.L.
CUI
41787343
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019003531132
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 octombrie 2019
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. DEZROBIRII, NR.12, BL.6, SC.B, ET.P, AP.20
Cod poștal
905600
Cod CAEN
4321
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, MENTOR FAVORIT VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 147.397 lei, o pierdere netă de 310.776 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 288.944 lei2021 · Cifra de afaceri: 295.953 lei2022 · Cifra de afaceri: 559.010 lei2023 · Cifra de afaceri: 521.394 lei2024 · Cifra de afaceri: 663.821 lei2025 · Cifra de afaceri: 147.397 lei2019 · Profit net: −602 lei2020 · Profit net: 142.858 lei2021 · Profit net: 42.515 lei2022 · Profit net: 133.850 lei2023 · Profit net: −21.999 lei2024 · Profit net: 277.855 lei2025 · Profit net: −310.776 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 288.944 lei20202021: 295.953 lei20212022: 559.010 lei20222023: 521.394 lei20232024: 663.821 lei664 mii20242025: 147.397 lei147 mii2025
Profit net lei
2019: −602 lei20192020: 142.858 lei20202021: 42.515 lei20212022: 133.850 lei20222023: −21.999 lei20232024: 277.855 lei278 mii20242025: −310.776 lei−311 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MENTOR FAVORIT VISION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 147.397 lei în scădere față de 2024 −310.776 lei în scădere față de 2024 198.874 lei în creștere față de 2024 10.026 lei 452.749 lei 263.901 lei 2 în scădere față de 2024
2024 663.821 lei în creștere față de 2023 277.855 lei în creștere față de 2023 112.170 lei în creștere față de 2023 16.887 lei 669.959 lei 574.676 lei 3 în scădere față de 2023
2023 521.394 lei în scădere față de 2022 −21.999 lei în scădere față de 2022 27.953 lei în scădere față de 2022 23.749 lei 301.025 lei 296.821 lei 5
2022 559.010 lei în creștere față de 2021 133.850 lei în creștere față de 2021 73.235 lei în creștere față de 2021 8.202 lei 383.853 lei 318.820 lei 5 în creștere față de 2021
2021 295.953 lei în creștere față de 2020 42.515 lei în scădere față de 2020 53.711 lei în creștere față de 2020 10.862 lei 227.820 lei 184.971 lei 4 în creștere față de 2020
2020 288.944 lei 142.858 lei în creștere față de 2019 43.470 lei în creștere față de 2019 — 185.926 lei 142.456 lei 2
2019 — −602 lei 0 lei — −402 lei −402 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare