MERA TOP CONSTRUCT S.R.L.

MERA TOP CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 41758461, Nr. Reg. Com. J52/1101/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 14 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI-STOENEŞTI, STR. MAGNOLIEI, NR.25, CAMERA 1, cod poștal 087076. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MERA TOP CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41758461
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J52/1101/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 octombrie 2019
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI-STOENEŞTI, STR. MAGNOLIEI, NR.25, CAMERA 1
Cod poștal
087076
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, MERA TOP CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.218.979 lei, un profit net de 139.674 lei și un număr mediu de 14 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.20202022202320242020 · Cifra de afaceri: 834.764 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.116.363 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.769.432 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.218.979 lei2020 · Profit net: 413.216 lei2022 · Profit net: 464.152 lei2023 · Profit net: 243.397 lei2024 · Profit net: 139.674 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 834.764 lei20202022: 1.116.363 lei20222023: 1.769.432 lei20232024: 2.218.979 lei2,2 mil.2024
Profit net lei
2020: 413.216 lei20202022: 464.152 lei464 mii20222023: 243.397 lei20232024: 139.674 lei140 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru MERA TOP CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 2.218.979 lei în creștere față de 2023 139.674 lei în scădere față de 2023 812.630 lei în creștere față de 2023 285.304 lei 1.210.824 lei 683.498 lei 14
2023 1.769.432 lei în creștere față de 2022 243.397 lei în scădere față de 2022 563.617 lei în creștere față de 2022 117.555 lei 689.887 lei 243.825 lei 14 în creștere față de 2022
2022 1.116.363 lei în creștere față de 2020 464.152 lei în creștere față de 2020 366.248 lei în creștere față de 2020 130.023 lei 1.093.953 lei 857.728 lei 8 în creștere față de 2020
2020 834.764 lei 413.216 lei 31.576 lei — 570.078 lei 538.502 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare