MERAK ETME S.R.L.

MERAK ETME S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 42348567, Nr. Reg. Com. J2020001063233. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 2 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, STR. 1864, NR.4, CAMERA 2, cod poștal 077042. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MERAK ETME S.R.L.
CUI
42348567
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001063233
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 martie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, STR. 1864, NR.4, CAMERA 2
Cod poștal
077042
Cod CAEN
7020
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, MERAK ETME S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 384.000 lei, un profit net de 304.237 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 210.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 151.200 lei2024 · Cifra de afaceri: 244.600 lei2025 · Cifra de afaceri: 384.000 lei2020 · Profit net: −688 lei2021 · Profit net: −679 lei2022 · Profit net: 203.535 lei2023 · Profit net: 100.132 lei2024 · Profit net: 172.014 lei2025 · Profit net: 304.237 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 210.000 lei20222023: 151.200 lei20232024: 244.600 lei20242025: 384.000 lei384 mii2025
Profit net lei
2020: −688 lei−68820202021: −679 lei20212022: 203.535 lei20222023: 100.132 lei20232024: 172.014 lei20242025: 304.237 lei304 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MERAK ETME S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 384.000 lei în creștere față de 2024 304.237 lei în creștere față de 2024 48.503 lei în scădere față de 2024 — 354.994 lei 306.491 lei —
2024 244.600 lei în creștere față de 2023 172.014 lei în creștere față de 2023 310.301 lei în creștere față de 2023 — 482.555 lei 172.254 lei —
2023 151.200 lei în scădere față de 2022 100.132 lei în scădere față de 2022 16.244 lei în creștere față de 2022 — 318.744 lei 302.500 lei —
2022 210.000 lei 203.535 lei în creștere față de 2021 5.481 lei în creștere față de 2021 — 207.849 lei 202.368 lei —
2021 — −679 lei în creștere față de 2020 1.367 lei în creștere față de 2020 — 200 lei −1.167 lei —
2020 — −688 lei 767 lei 79 lei 200 lei −488 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare