MERON FRANCHISES S.R.L.

MERON FRANCHISES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42143413, Nr. Reg. Com. J2020000210124. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7740 - Leasing cu bunuri intangibile (exclusiv financiare). Societatea a fost înființată la data de 22 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. VALEA GÂRBOULUI, NR.10, SC.1, ET.5, AP.27, cod poștal 407280. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MERON FRANCHISES S.R.L.
CUI
42143413
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000210124
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 ianuarie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. VALEA GÂRBOULUI, NR.10, SC.1, ET.5, AP.27
Cod poștal
407280
Cod CAEN
7740
Domeniu de activitate
Leasing cu bunuri intangibile (exclusiv financiare)

Situații financiare

În 2025, MERON FRANCHISES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.268.996 lei, un profit net de 460.247 lei și un număr mediu de 14 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 549.475 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.206.467 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.469.959 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.775.420 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.329.777 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.268.996 lei2020 · Profit net: 191.856 lei2021 · Profit net: 153.065 lei2022 · Profit net: 300.507 lei2023 · Profit net: 25.085 lei2024 · Profit net: 235.131 lei2025 · Profit net: 460.247 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 549.475 lei20202021: 1.206.467 lei20212022: 1.469.959 lei20222023: 1.775.420 lei20232024: 3.329.777 lei20242025: 4.268.996 lei4,3 mil.2025
Profit net lei
2020: 191.856 lei20202021: 153.065 lei20212022: 300.507 lei20222023: 25.085 lei20232024: 235.131 lei20242025: 460.247 lei460 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MERON FRANCHISES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.268.996 lei în creștere față de 2024 460.247 lei în creștere față de 2024 478.469 lei în creștere față de 2024 80.110 lei 1.090.551 lei 692.192 lei 14 în creștere față de 2024
2024 3.329.777 lei în creștere față de 2023 235.131 lei în creștere față de 2023 430.342 lei în creștere față de 2023 62.308 lei 618.327 lei 250.293 lei 11 în creștere față de 2023
2023 1.775.420 lei în creștere față de 2022 25.085 lei în scădere față de 2022 222.093 lei în creștere față de 2022 413 lei 436.506 lei 214.826 lei 8 în creștere față de 2022
2022 1.469.959 lei în creștere față de 2021 300.507 lei în creștere față de 2021 63.942 lei în scădere față de 2021 2.951 lei 313.232 lei 252.241 lei 6 în creștere față de 2021
2021 1.206.467 lei în creștere față de 2020 153.065 lei în scădere față de 2020 156.262 lei în scădere față de 2020 2.415 lei 498.968 lei 345.121 lei 5 în creștere față de 2020
2020 549.475 lei 191.856 lei 230.813 lei — 422.812 lei 192.056 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare