MESUSA S.R.L.

MESUSA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 39330420, Nr. Reg. Com. J2018000711048. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8210 - Comert cu amanuntul al produselor cosmetice si de parfumerie, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 11 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, BLD. REPUBLICII, NR.16, BL.16, SC.C, ET.P, AP.40, cod poștal 601004. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MESUSA S.R.L.
CUI
39330420
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000711048
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 mai 2018
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, BLD. REPUBLICII, NR.16, BL.16, SC.C, ET.P, AP.40
Cod poștal
601004
Cod CAEN
8210
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al produselor cosmetice si de parfumerie, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, MESUSA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 11.160 lei, un profit net de 1.133 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii40 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 3.000 lei2019 · Cifra de afaceri: 17.880 lei2020 · Cifra de afaceri: 29.700 lei2021 · Cifra de afaceri: 35.730 lei2022 · Cifra de afaceri: 14.205 lei2024 · Cifra de afaceri: 6.800 lei2025 · Cifra de afaceri: 11.160 lei2018 · Profit net: 2.300 lei2019 · Profit net: 15.952 lei2020 · Profit net: 27.232 lei2021 · Profit net: 32.442 lei2022 · Profit net: 10.088 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: −470 lei2025 · Profit net: 1.133 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 3.000 lei20182019: 17.880 lei20192020: 29.700 lei20202021: 35.730 lei36 mii20212022: 14.205 lei20222024: 6.800 lei20242025: 11.160 lei11 mii2025
Profit net lei
2018: 2.300 lei'182019: 15.952 lei'192020: 27.232 lei'202021: 32.442 lei32 mii'212022: 10.088 lei'222023: 0 lei'232024: −470 lei−470'242025: 1.133 lei1 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MESUSA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 11.160 lei în creștere față de 2024 1.133 lei în creștere față de 2024 2.037 lei în scădere față de 2024 — 2.940 lei 903 lei 1
2024 6.800 lei −470 lei în scădere față de 2023 4.532 lei în creștere față de 2023 — 22.514 lei 17.982 lei 1
2023 — 0 lei în scădere față de 2022 807 lei în scădere față de 2022 — 19.259 lei 18.452 lei —
2022 14.205 lei în scădere față de 2021 10.088 lei în scădere față de 2021 1.622 lei în creștere față de 2021 — 30.162 lei 28.540 lei —
2021 35.730 lei în creștere față de 2020 32.442 lei în creștere față de 2020 1.446 lei în creștere față de 2020 — 52.340 lei 50.894 lei —
2020 29.700 lei în creștere față de 2019 27.232 lei în creștere față de 2019 766 lei în creștere față de 2019 — 46.450 lei 45.684 lei —
2019 17.880 lei în creștere față de 2018 15.952 lei în creștere față de 2018 45 lei în scădere față de 2018 — 18.497 lei 18.452 lei —
2018 3.000 lei 2.300 lei 75 lei — 2.575 lei 2.500 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare