METAL ENGINEERING FACTORY S.R.L.

Radiată din 13 iunie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

METAL ENGINEERING FACTORY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 43462240, Nr. Reg. Com. J13/3324/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3315 - Repararea si intretinerea navelor si barcilor. Societatea a fost înființată la data de 17 decembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. PESCĂRUŞ, NR.34, BIROUL 1, cod poștal 900534. Societatea este radiată din data de 13 iunie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
METAL ENGINEERING FACTORY S.R.L.
CUI
43462240
Stare
Radiată din 13 iunie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J13/3324/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 decembrie 2020
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. PESCĂRUŞ, NR.34, BIROUL 1
Cod poștal
900534
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
3315
Domeniu de activitate
Repararea si intretinerea navelor si barcilor

Situații financiare

În 2024, METAL ENGINEERING FACTORY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.202 lei, un profit net de 78.471 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20212022202320242021 · Cifra de afaceri: 3.772.040 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.064.937 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.289.845 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.202 lei2021 · Profit net: 553.296 lei2022 · Profit net: 296.910 lei2023 · Profit net: 1.185.462 lei2024 · Profit net: 78.471 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 3.772.040 lei3,8 mil.20212022: 3.064.937 lei20222023: 2.289.845 lei20232024: 4.202 lei4 mii2024
Profit net lei
2021: 553.296 lei20212022: 296.910 lei20222023: 1.185.462 lei1,2 mil.20232024: 78.471 lei78 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru METAL ENGINEERING FACTORY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 4.202 lei în scădere față de 2023 78.471 lei în scădere față de 2023 1 lei în scădere față de 2023 — 92.535 lei 92.647 lei 1 în scădere față de 2023
2023 2.289.845 lei în scădere față de 2022 1.185.462 lei în creștere față de 2022 25.701 lei în scădere față de 2022 339.771 lei 870.363 lei 1.185.702 lei 4 în scădere față de 2022
2022 3.064.937 lei în scădere față de 2021 296.910 lei în scădere față de 2021 209.135 lei în scădere față de 2021 78.170 lei 420.911 lei 297.150 lei 11 în scădere față de 2021
2021 3.772.040 lei 553.296 lei 657.944 lei 127.874 lei 1.083.506 lei 553.436 lei 15

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare