METAL STRUCTURE FACTORY S.R.L.

Inactivă fiscal din 9 februarie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

METAL STRUCTURE FACTORY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39156138, Nr. Reg. Com. J2019000064343. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 5 aprilie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ALE LIVEZILOR, NR.43, BL.36, SC.2, ET.2, AP.122, cod poștal 052456. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 9 februarie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
METAL STRUCTURE FACTORY S.R.L.
CUI
39156138
Stare
Inactivă fiscal din 9 februarie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J2019000064343
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 aprilie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ALE LIVEZILOR, NR.43, BL.36, SC.2, ET.2, AP.122
Cod poștal
052456
Cod CAEN
2511
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2024, METAL STRUCTURE FACTORY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.000 lei, o pierdere netă de 80.984 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 4.980 lei2019 · Cifra de afaceri: 13.700 lei2020 · Cifra de afaceri: 103.210 lei2021 · Cifra de afaceri: 296.434 lei2022 · Cifra de afaceri: 41.940 lei2023 · Cifra de afaceri: 31.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.000 lei2018 · Profit net: 4.351 lei2019 · Profit net: 4.352 lei2020 · Profit net: −32.814 lei2021 · Profit net: 98.829 lei2022 · Profit net: −156.798 lei2023 · Profit net: −245.381 lei2024 · Profit net: −80.984 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 4.980 lei20182019: 13.700 lei20192020: 103.210 lei20202021: 296.434 lei296 mii20212022: 41.940 lei20222023: 31.000 lei20232024: 5.000 lei5 mii2024
Profit net lei
2018: 4.351 lei20182019: 4.352 lei20192020: −32.814 lei20202021: 98.829 lei99 mii20212022: −156.798 lei20222023: −245.381 lei−245 mii20232024: −80.984 lei−81 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru METAL STRUCTURE FACTORY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 5.000 lei în scădere față de 2023 −80.984 lei în creștere față de 2023 568.677 lei în creștere față de 2023 34.630 lei 68.579 lei −483.183 lei 1 în scădere față de 2023
2023 31.000 lei în scădere față de 2022 −245.381 lei în scădere față de 2022 488.001 lei în creștere față de 2022 63.412 lei 81.824 lei −443.918 lei 2 în scădere față de 2022
2022 41.940 lei în scădere față de 2021 −156.798 lei în scădere față de 2021 258.831 lei în creștere față de 2021 105.130 lei 172.973 lei −81.881 lei 4
2021 296.434 lei în creștere față de 2020 98.829 lei în creștere față de 2020 213.017 lei în scădere față de 2020 146.849 lei 283.956 lei 74.917 lei 4 în creștere față de 2020
2020 103.210 lei în creștere față de 2019 −32.814 lei în scădere față de 2019 287.617 lei în creștere față de 2019 188.568 lei 75.137 lei −23.912 lei 2
2019 13.700 lei în creștere față de 2018 4.352 lei în creștere față de 2018 410 lei în scădere față de 2018 — 9.313 lei 8.903 lei —
2018 4.980 lei 4.351 lei 649 lei — 5.200 lei 4.551 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare