METALFORCECNC S.R.L.

METALFORCECNC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 42866020, Nr. Reg. Com. J2020000886022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2553 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 3 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. AGRICULTORILOR, NR.2/1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
METALFORCECNC S.R.L.
CUI
42866020
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000886022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 august 2020
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. AGRICULTORILOR, NR.2/1
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2553
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, METALFORCECNC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.600.410 lei, o pierdere netă de 7.419 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 162.715 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.264.030 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.189.669 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.452.186 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.683.716 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.600.410 lei2020 · Profit net: 2.779 lei2021 · Profit net: 410.757 lei2022 · Profit net: 860.234 lei2023 · Profit net: 783.629 lei2024 · Profit net: 547.401 lei2025 · Profit net: −7.419 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 162.715 lei20202021: 1.264.030 lei20212022: 2.189.669 lei20222023: 2.452.186 lei20232024: 2.683.716 lei2,7 mil.20242025: 1.600.410 lei1,6 mil.2025
Profit net lei
2020: 2.779 lei20202021: 410.757 lei20212022: 860.234 lei860 mii20222023: 783.629 lei20232024: 547.401 lei20242025: −7.419 lei−7 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru METALFORCECNC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.600.410 lei în scădere față de 2024 −7.419 lei în scădere față de 2024 1.381.488 lei în scădere față de 2024 2.241.982 lei 372.632 lei 540.222 lei 5 în creștere față de 2024
2024 2.683.716 lei în creștere față de 2023 547.401 lei în scădere față de 2023 1.662.662 lei în creștere față de 2023 2.632.218 lei 490.343 lei 547.641 lei 4 în scădere față de 2023
2023 2.452.186 lei în creștere față de 2022 783.629 lei în scădere față de 2022 1.661.668 lei în creștere față de 2022 1.785.581 lei 658.114 lei 783.869 lei 5 în creștere față de 2022
2022 2.189.669 lei în creștere față de 2021 860.234 lei în creștere față de 2021 1.194.078 lei în creștere față de 2021 943.973 lei 410.579 lei 160.474 lei 3
2021 1.264.030 lei în creștere față de 2020 410.757 lei în creștere față de 2020 662.040 lei în creștere față de 2020 386.573 lei 389.203 lei 113.736 lei 3 în creștere față de 2020
2020 162.715 lei 2.779 lei 630.785 lei 415.850 lei 217.914 lei 2.979 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare