METAMAN HA S.R.L.

Radiată din 18 decembrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

METAMAN HA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 40706154, Nr. Reg. Com. J31/472/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 27 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. AVRAM IANCU, NR.13, CAMERA 3, BL.M2, SC.A, ET.1, AP.5, cod poștal 450155. Societatea este radiată din data de 18 decembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
METAMAN HA S.R.L.
CUI
40706154
Stare
Radiată din 18 decembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J31/472/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 februarie 2019
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. AVRAM IANCU, NR.13, CAMERA 3, BL.M2, SC.A, ET.1, AP.5
Cod poștal
450155
Cod CAEN
2511
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2023, METAMAN HA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.392.749 lei, o pierdere netă de 65.481 lei și un număr mediu de 18 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 1.108.146 lei2020 · Cifra de afaceri: 775.233 lei2021 · Cifra de afaceri: 857.321 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.450.524 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.392.749 lei2019 · Profit net: −280.223 lei2020 · Profit net: −587.417 lei2021 · Profit net: −396.777 lei2022 · Profit net: −63.206 lei2023 · Profit net: −65.481 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.108.146 lei20192020: 775.233 lei20202021: 857.321 lei20212022: 1.450.524 lei1,5 mil.20222023: 1.392.749 lei1,4 mil.2023
Profit net lei
2019: −280.223 lei20192020: −587.417 lei−587 mii20202021: −396.777 lei20212022: −63.206 lei20222023: −65.481 lei−65 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru METAMAN HA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 1.392.749 lei în scădere față de 2022 −65.481 lei în scădere față de 2022 2.368.359 lei în creștere față de 2022 — 973.588 lei −1.392.904 lei 18 în creștere față de 2022
2022 1.450.524 lei în creștere față de 2021 −63.206 lei în creștere față de 2021 1.960.886 lei în creștere față de 2021 — 631.596 lei −1.327.423 lei 15 în creștere față de 2021
2021 857.321 lei în creștere față de 2020 −396.777 lei în creștere față de 2020 1.753.688 lei în creștere față de 2020 — 557.300 lei −1.264.217 lei 14 în scădere față de 2020
2020 775.233 lei în scădere față de 2019 −587.417 lei în scădere față de 2019 1.165.604 lei în creștere față de 2019 — 428.751 lei −867.440 lei 22 în scădere față de 2019
2019 1.108.146 lei −280.223 lei 399.171 lei 53 lei 145.227 lei −280.023 lei 24

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.