METOD SERVICE S.R.L.

METOD SERVICE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 40840830, Nr. Reg. Com. J21/275/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9510 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 25 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. GĂRII NOI, NR.5, cod poștal 920095. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
METOD SERVICE S.R.L.
CUI
40840830
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/275/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 martie 2019
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. GĂRII NOI, NR.5
Cod poștal
920095
Cod CAEN
9510
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, METOD SERVICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 288.258 lei, un profit net de 64.430 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 131.968 lei2020 · Cifra de afaceri: 221.858 lei2021 · Cifra de afaceri: 294.399 lei2022 · Cifra de afaceri: 225.950 lei2023 · Cifra de afaceri: 238.275 lei2024 · Cifra de afaceri: 290.585 lei2025 · Cifra de afaceri: 288.258 lei2019 · Profit net: 103.106 lei2020 · Profit net: 122.460 lei2021 · Profit net: 193.602 lei2022 · Profit net: 63.709 lei2023 · Profit net: 67.409 lei2024 · Profit net: 82.383 lei2025 · Profit net: 64.430 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 131.968 lei20192020: 221.858 lei20202021: 294.399 lei294 mii20212022: 225.950 lei20222023: 238.275 lei20232024: 290.585 lei20242025: 288.258 lei288 mii2025
Profit net lei
2019: 103.106 lei20192020: 122.460 lei20202021: 193.602 lei194 mii20212022: 63.709 lei20222023: 67.409 lei20232024: 82.383 lei20242025: 64.430 lei64 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru METOD SERVICE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 288.258 lei în scădere față de 2024 64.430 lei în scădere față de 2024 38.387 lei în creștere față de 2024 1.371 lei 101.686 lei 64.670 lei 1
2024 290.585 lei în creștere față de 2023 82.383 lei în creștere față de 2023 27.263 lei în creștere față de 2023 7.843 lei 91.138 lei 71.718 lei 1
2023 238.275 lei în creștere față de 2022 67.409 lei în creștere față de 2022 24.609 lei în scădere față de 2022 14.566 lei 120.644 lei 110.601 lei 1
2022 225.950 lei în scădere față de 2021 63.709 lei în scădere față de 2021 47.945 lei în creștere față de 2021 21.288 lei 90.606 lei 63.949 lei 1 în scădere față de 2021
2021 294.399 lei în creștere față de 2020 193.602 lei în creștere față de 2020 29.529 lei în creștere față de 2020 28.010 lei 420.887 lei 419.368 lei 2
2020 221.858 lei în creștere față de 2019 122.460 lei în creștere față de 2019 10.455 lei în creștere față de 2019 1 lei 236.220 lei 225.766 lei 2 în creștere față de 2019
2019 131.968 lei 103.106 lei 5.448 lei 6 lei 108.748 lei 103.306 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare