METRAROM CIVIL CONSTRUCT S.R.L.

Inactivă fiscal din 30 iunie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

METRAROM CIVIL CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 38722778, Nr. Reg. Com. J23/3467/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 19 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT FUNDENI COM. DOBROEŞTI, STR. CIREŞULUI, NR.16C, AP.B8, cod poștal 077086. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 30 iunie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
METRAROM CIVIL CONSTRUCT S.R.L.
CUI
38722778
Stare
Inactivă fiscal din 30 iunie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J23/3467/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 ianuarie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT FUNDENI COM. DOBROEŞTI, STR. CIREŞULUI, NR.16C, AP.B8
Cod poștal
077086
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2023, METRAROM CIVIL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 594.286 lei, un profit net de 300.403 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii2018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 368.435 lei2019 · Cifra de afaceri: 253.135 lei2020 · Cifra de afaceri: 120.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 681.933 lei2022 · Cifra de afaceri: 627.689 lei2023 · Cifra de afaceri: 594.286 lei2018 · Profit net: 211.629 lei2019 · Profit net: 57.937 lei2020 · Profit net: 8.389 lei2021 · Profit net: 424.985 lei2022 · Profit net: 291.960 lei2023 · Profit net: 300.403 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 368.435 lei20182019: 253.135 lei20192020: 120.000 lei20202021: 681.933 lei682 mii20212022: 627.689 lei20222023: 594.286 lei594 mii2023
Profit net lei
2018: 211.629 lei20182019: 57.937 lei20192020: 8.389 lei20202021: 424.985 lei425 mii20212022: 291.960 lei20222023: 300.403 lei300 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru METRAROM CIVIL CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 594.286 lei în scădere față de 2022 300.403 lei în creștere față de 2022 326.429 lei în creștere față de 2022 172.212 lei 1.346.997 lei 1.192.780 lei 1 în scădere față de 2022
2022 627.689 lei în scădere față de 2021 291.960 lei în scădere față de 2021 318.466 lei în creștere față de 2021 236.159 lei 742.407 lei 660.100 lei 4 în creștere față de 2021
2021 681.933 lei în creștere față de 2020 424.985 lei în creștere față de 2020 131.416 lei în scădere față de 2020 5.170 lei 761.386 lei 635.140 lei 3 în creștere față de 2020
2020 120.000 lei în scădere față de 2019 8.389 lei în scădere față de 2019 136.875 lei în creștere față de 2019 — 415.030 lei 278.155 lei 1 în scădere față de 2019
2019 253.135 lei în scădere față de 2018 57.937 lei în scădere față de 2018 86.754 lei în creștere față de 2018 1.882 lei 354.638 lei 269.766 lei 3 în creștere față de 2018
2018 368.435 lei 211.629 lei 13.165 lei 4.767 lei 220.227 lei 211.829 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare