MEVENIS GROUP S.R.L.

MEVENIS GROUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 39161746, Nr. Reg. Com. J26/526/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7739 - Activitati de inchirierea si leasing cu alte masini, echipamente si bunuri tangibile n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 10 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT PĂNET COM. PĂNET, PĂNET, NR.196, cod poștal 547450. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MEVENIS GROUP S.R.L.
CUI
39161746
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/526/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 aprilie 2018
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT PĂNET COM. PĂNET, PĂNET, NR.196
Cod poștal
547450
Cod CAEN
7739
Domeniu de activitate
Activitati de inchirierea si leasing cu alte masini, echipamente si bunuri tangibile n.c.a.

Situații financiare

În 2025, MEVENIS GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 383.453 lei, un profit net de 284.054 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 29.328 lei2019 · Cifra de afaceri: 33.799 lei2020 · Cifra de afaceri: 23.292 lei2021 · Cifra de afaceri: 283.811 lei2022 · Cifra de afaceri: 291.566 lei2023 · Cifra de afaceri: 262.556 lei2024 · Cifra de afaceri: 294.260 lei2025 · Cifra de afaceri: 383.453 lei2018 · Profit net: 25.783 lei2019 · Profit net: 26.269 lei2020 · Profit net: 541 lei2021 · Profit net: 206.826 lei2022 · Profit net: 115.911 lei2023 · Profit net: 165.071 lei2024 · Profit net: 206.828 lei2025 · Profit net: 284.054 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 29.328 lei'182019: 33.799 lei'192020: 23.292 lei'202021: 283.811 lei'212022: 291.566 lei'222023: 262.556 lei'232024: 294.260 lei'242025: 383.453 lei383 mii'25
Profit net lei
2018: 25.783 lei'182019: 26.269 lei'192020: 541 lei'202021: 206.826 lei'212022: 115.911 lei'222023: 165.071 lei'232024: 206.828 lei'242025: 284.054 lei284 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MEVENIS GROUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 383.453 lei în creștere față de 2024 284.054 lei în creștere față de 2024 41.419 lei în creștere față de 2024 33.125 lei 888.669 lei 880.375 lei 1
2024 294.260 lei în creștere față de 2023 206.828 lei în creștere față de 2023 41.272 lei în creștere față de 2023 41.484 lei 701.726 lei 701.938 lei 1
2023 262.556 lei în scădere față de 2022 165.071 lei în creștere față de 2022 37.242 lei în creștere față de 2022 52.160 lei 495.083 lei 510.001 lei 1
2022 291.566 lei în creștere față de 2021 115.911 lei în scădere față de 2021 6.034 lei în scădere față de 2021 48.735 lei 302.229 lei 344.930 lei 1
2021 283.811 lei în creștere față de 2020 206.826 lei în creștere față de 2020 35.967 lei în creștere față de 2020 26.894 lei 268.692 lei 259.619 lei 1
2020 23.292 lei în scădere față de 2019 541 lei în scădere față de 2019 30.786 lei în creștere față de 2019 29.469 lei 54.110 lei 52.793 lei —
2019 33.799 lei în creștere față de 2018 26.269 lei în creștere față de 2018 14.809 lei în scădere față de 2018 32.045 lei 35.016 lei 52.252 lei —
2018 29.328 lei 25.783 lei 34.053 lei 31.223 lei 28.813 lei 25.983 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare