MFA TRANS CARPATICA S.R.L.

MFA TRANS CARPATICA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 39857528, Nr. Reg. Com. J26/1357/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 12 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT NAZNA COM. SÂNCRAIU DE MUREŞ, STR. VADULUI, NR.34, cod poștal 547526. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MFA TRANS CARPATICA S.R.L.
CUI
39857528
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1357/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 septembrie 2018
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT NAZNA COM. SÂNCRAIU DE MUREŞ, STR. VADULUI, NR.34
Cod poștal
547526
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, MFA TRANS CARPATICA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.567.379 lei, un profit net de 115.440 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 17.627 lei2019 · Cifra de afaceri: 178.369 lei2020 · Cifra de afaceri: 323.556 lei2021 · Cifra de afaceri: 480.944 lei2022 · Cifra de afaceri: 651.142 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.427.716 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.465.498 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.567.379 lei2018 · Profit net: −2.453 lei2019 · Profit net: 22.374 lei2020 · Profit net: 93.038 lei2021 · Profit net: 153.884 lei2022 · Profit net: 62.085 lei2023 · Profit net: 417.298 lei2024 · Profit net: 266.857 lei2025 · Profit net: 115.440 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 17.627 lei'182019: 178.369 lei'192020: 323.556 lei'202021: 480.944 lei'212022: 651.142 lei'222023: 1.427.716 lei'232024: 1.465.498 lei'242025: 1.567.379 lei1,6 mil.'25
Profit net lei
2018: −2.453 lei−2 mii'182019: 22.374 lei'192020: 93.038 lei'202021: 153.884 lei'212022: 62.085 lei'222023: 417.298 lei417 mii'232024: 266.857 lei'242025: 115.440 lei115 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MFA TRANS CARPATICA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.567.379 lei în creștere față de 2024 115.440 lei în scădere față de 2024 878.763 lei în creștere față de 2024 618.099 lei 377.304 lei 116.640 lei 3 în scădere față de 2024
2024 1.465.498 lei în creștere față de 2023 266.857 lei în scădere față de 2023 850.312 lei în creștere față de 2023 616.635 lei 501.734 lei 268.057 lei 5
2023 1.427.716 lei în creștere față de 2022 417.298 lei în creștere față de 2022 425.085 lei în creștere față de 2022 354.930 lei 488.653 lei 418.498 lei 5 în creștere față de 2022
2022 651.142 lei în creștere față de 2021 62.085 lei în scădere față de 2021 190.076 lei în creștere față de 2021 113.928 lei 153.409 lei 77.261 lei 3 în creștere față de 2021
2021 480.944 lei în creștere față de 2020 153.884 lei în creștere față de 2020 54.385 lei în scădere față de 2020 31.649 lei 244.753 lei 222.017 lei 1 în scădere față de 2020
2020 323.556 lei în creștere față de 2019 93.038 lei în creștere față de 2019 60.973 lei în creștere față de 2019 76.731 lei 78.480 lei 94.238 lei 2
2019 178.369 lei în creștere față de 2018 22.374 lei în creștere față de 2018 38.355 lei în creștere față de 2018 — 59.276 lei 20.921 lei 2 în creștere față de 2018
2018 17.627 lei −2.453 lei 17.531 lei — 16.078 lei −1.453 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare