MG CONSTATARI S.R.L.

MG CONSTATARI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 43205883, Nr. Reg. Com. J2020013706409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6621 - Activitati de evaluare a riscului de asigurare si a pagubelor. Societatea a fost înființată la data de 19 octombrie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD LUPTĂTORILOR, NR.85, CAMERA 1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MG CONSTATARI S.R.L.
CUI
43205883
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020013706409
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 octombrie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD LUPTĂTORILOR, NR.85, CAMERA 1
Cod CAEN
6621
Domeniu de activitate
Activitati de evaluare a riscului de asigurare si a pagubelor

Situații financiare

În 2025, MG CONSTATARI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 164.680 lei, un profit net de 82.861 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 18.325 lei2021 · Cifra de afaceri: 141.725 lei2022 · Cifra de afaceri: 163.125 lei2023 · Cifra de afaceri: 162.825 lei2024 · Cifra de afaceri: 183.675 lei2025 · Cifra de afaceri: 164.680 lei2020 · Profit net: 8.587 lei2021 · Profit net: 80.674 lei2022 · Profit net: 91.824 lei2023 · Profit net: 75.583 lei2024 · Profit net: 96.245 lei2025 · Profit net: 82.861 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 18.325 lei20202021: 141.725 lei20212022: 163.125 lei20222023: 162.825 lei20232024: 183.675 lei184 mii20242025: 164.680 lei165 mii2025
Profit net lei
2020: 8.587 lei20202021: 80.674 lei20212022: 91.824 lei20222023: 75.583 lei20232024: 96.245 lei96 mii20242025: 82.861 lei83 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MG CONSTATARI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 164.680 lei în scădere față de 2024 82.861 lei în scădere față de 2024 214.306 lei în scădere față de 2024 2.109 lei 295.298 lei 83.101 lei 1
2024 183.675 lei în creștere față de 2023 96.245 lei în creștere față de 2023 231.841 lei în creștere față de 2023 7.055 lei 321.271 lei 96.485 lei 1
2023 162.825 lei în scădere față de 2022 75.583 lei în scădere față de 2022 64.942 lei în scădere față de 2022 13.133 lei 145.966 lei 94.157 lei 1
2022 163.125 lei în creștere față de 2021 91.824 lei în creștere față de 2021 136.148 lei în creștere față de 2021 12.614 lei 215.598 lei 92.064 lei 1
2021 141.725 lei în creștere față de 2020 80.674 lei în creștere față de 2020 691 lei în scădere față de 2020 — 81.605 lei 80.914 lei 1
2020 18.325 lei 8.587 lei 6.465 lei 44 lei 15.208 lei 8.787 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare