MG INTERPLAST CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 23163490, Nr. Reg. Com. J40/1545/2008. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4334 - Lucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri. Societatea a fost înființată la data de 1 februarie 2008. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. EMIL RACOVITA, NR.16A, BL.I11, SC.A, ET.7, AP.26, cod poștal 041762. Societatea are activitatea suspendată din data de 15 iunie 2009. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- MG INTERPLAST CONSTRUCT S.R.L.
- CUI
- 23163490
- Stare
- Activitate suspendată din 15 iunie 2009
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/1545/2008
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 1 februarie 2008
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. EMIL RACOVITA, NR.16A, BL.I11, SC.A, ET.7, AP.26
- Cod poștal
- 041762
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4334
- Domeniu de activitate
- Lucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri
Situații financiare
În 2025, MG INTERPLAST CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 500 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −500 lei în scădere față de 2024 | 2.772 lei în creștere față de 2024 | — | 62 lei | −2.710 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 2.472 lei | — | 262 lei | −2.210 lei | — |
| 2023 | — | −300 lei în scădere față de 2022 | 2.472 lei în creștere față de 2022 | — | 262 lei | −2.210 lei | — |
| 2022 | — | −200 lei în creștere față de 2021 | 2.172 lei în creștere față de 2021 | — | 262 lei | −1.910 lei | — |
| 2021 | — | −400 lei în scădere față de 2020 | 1.972 lei în creștere față de 2020 | — | 262 lei | −1.710 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 1.572 lei | — | 262 lei | −1.310 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 1.572 lei | — | 262 lei | −1.310 lei | — |
| 2018 | — | −200 lei în creștere față de 2017 | 1.572 lei în creștere față de 2017 | — | 262 lei | −1.310 lei | — |
| 2017 | — | −339 lei în scădere față de 2016 | 1.372 lei în creștere față de 2016 | — | 262 lei | −1.110 lei | — |
| 2016 | — | −100 lei | 972 lei | — | 202 lei | −770 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
