MG SPRINT DELIVER SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 36882365, Nr. Reg. Com. J23/5173/2016. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 30 decembrie 2016. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, COM. AFUMAŢI, ŞOS. BUCURESTI-URZICENI, NR.114, O CAMERĂ, cod poștal 077010. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- MG SPRINT DELIVER SRL
- CUI
- 36882365
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J23/5173/2016
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 30 decembrie 2016
- Județ
- Ilfov
- Sediul social
- JUD. ILFOV, COM. AFUMAŢI, ŞOS. BUCURESTI-URZICENI, NR.114, O CAMERĂ
- Cod poștal
- 077010
- Cod CAEN
- 4941
- Domeniu de activitate
- Transporturi rutiere de marfuri
Situații financiare
În 2025, MG SPRINT DELIVER SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei | 1.531 lei în creștere față de 2024 | 0 lei | 54.292 lei | 52.761 lei | 0 |
| 2024 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2023 | 1.530 lei | 0 lei | 54.291 lei | 52.761 lei | 0 |
| 2023 | 0 lei | −1.377 lei în creștere față de 2022 | 1.530 lei în scădere față de 2022 | 0 lei | 54.292 lei | 52.762 lei | 0 în scădere față de 2022 |
| 2022 | — | −2.749 lei în scădere față de 2021 | 5.201 lei în creștere față de 2021 | 1.377 lei | 57.921 lei | 54.097 lei | 1 |
| 2021 | — | 0 lei | 2.452 lei | 1.377 lei | 57.921 lei | 56.846 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 2.452 lei | 1.377 lei | 57.921 lei | 56.846 lei | — |
| 2019 | 287 lei în scădere față de 2018 | −179 lei în scădere față de 2018 | 2.452 lei în scădere față de 2018 | 1.377 lei | 57.921 lei | 56.846 lei | — |
| 2018 | 22.009 lei în scădere față de 2017 | 5.936 lei în scădere față de 2017 | 2.687 lei în scădere față de 2017 | 1.645 lei | 58.068 lei | 57.026 lei | — |
| 2017 | 121.020 lei | 50.890 lei | 3.066 lei | 2.104 lei | 52.052 lei | 51.090 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
