MG TEHNIC CONSTRUCT S.R.L.

MG TEHNIC CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 38735654, Nr. Reg. Com. J2018000188350. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 23 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT MOŞNIŢA NOUĂ COM. MOŞNIŢA NOUĂ, STR. MONICA, NR.2B. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MG TEHNIC CONSTRUCT S.R.L.
CUI
38735654
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000188350
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 ianuarie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT MOŞNIŢA NOUĂ COM. MOŞNIŢA NOUĂ, STR. MONICA, NR.2B
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, MG TEHNIC CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 25.543 lei.

Profit net lei
2018: −1.590 lei'182019: −1.493 lei'192020: −1.582 lei'202021: −1.776 lei'212022: −2.203 lei'222023: −10.106 lei'232024: −2.699 lei'242025: −25.543 lei−26 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MG TEHNIC CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −25.543 lei în scădere față de 2024 197.186 lei în creștere față de 2024 147.000 lei 3.393 lei −46.793 lei —
2024 — −2.699 lei în creștere față de 2023 170.845 lei în creștere față de 2023 147.000 lei 2.595 lei −21.250 lei —
2023 — −10.106 lei în scădere față de 2022 167.675 lei în creștere față de 2022 147.000 lei 2.124 lei −18.551 lei 0
2022 — −2.203 lei în scădere față de 2021 156.445 lei în creștere față de 2021 147.000 lei 1.000 lei −8.445 lei 0
2021 — −1.776 lei în scădere față de 2020 6.745 lei în creștere față de 2020 — 503 lei −6.242 lei —
2020 — −1.582 lei în scădere față de 2019 5.160 lei în creștere față de 2019 — 695 lei −4.465 lei 0
2019 — −1.493 lei în creștere față de 2018 2.960 lei în creștere față de 2018 — 77 lei −2.883 lei —
2018 — −1.590 lei 1.555 lei — 165 lei −1.390 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare