MGI BEAUTY & LIFESTYLE S.R.L.

Inactivă fiscal din 27 mai 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MGI BEAUTY & LIFESTYLE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40868296, Nr. Reg. Com. J12/1376/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4619 - Intermedieri in comertul cu produse diverse. Societatea a fost înființată la data de 28 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT BOJU COM. COJOCNA, STR. COBORULUI, NR.5, cod poștal 407242. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 27 mai 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MGI BEAUTY & LIFESTYLE S.R.L.
CUI
40868296
Stare
Inactivă fiscal din 27 mai 2024
Nr. Registrul Comerțului
J12/1376/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 martie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT BOJU COM. COJOCNA, STR. COBORULUI, NR.5
Cod poștal
407242
Cod CAEN
4619
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu produse diverse

Situații financiare

În 2024, MGI BEAUTY & LIFESTYLE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.410 lei, o pierdere netă de 23.856 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−30 mii−20 mii−10 mii010 mii20 mii30 mii20192020202120242019 · Cifra de afaceri: 11.998 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.923 lei2021 · Cifra de afaceri: 296 lei2024 · Cifra de afaceri: 13.410 lei2019 · Profit net: 5.854 lei2020 · Profit net: −1.270 lei2021 · Profit net: 22.693 lei2024 · Profit net: −23.856 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 11.998 lei20192020: 2.923 lei20202021: 296 lei20212024: 13.410 lei13 mii2024
Profit net lei
2019: 5.854 lei20192020: −1.270 lei20202021: 22.693 lei23 mii20212024: −23.856 lei−24 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru MGI BEAUTY & LIFESTYLE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 13.410 lei în creștere față de 2021 −23.856 lei în scădere față de 2021 15.189 lei în creștere față de 2021 — 169.299 lei 4.842 lei —
2021 296 lei în scădere față de 2020 22.693 lei în creștere față de 2020 2 lei în scădere față de 2020 — 27.479 lei 27.477 lei —
2020 2.923 lei în scădere față de 2019 −1.270 lei în scădere față de 2019 7 lei în scădere față de 2019 — 4.791 lei 4.784 lei —
2019 11.998 lei 5.854 lei 118 lei — 6.172 lei 6.054 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare