MGM STAR CONSTRUCT SRL

MGM STAR CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 18491644, Nr. Reg. Com. J2006004488400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2670 - Fabricarea de instrumente optice si echipamente fotografice. Societatea a fost înființată la data de 17 martie 2006. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. PINCOTA, NR.7, BL.13, SC.1, ET.6, AP.19, cod poștal 022773. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MGM STAR CONSTRUCT SRL
CUI
18491644
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2006004488400
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 martie 2006
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. PINCOTA, NR.7, BL.13, SC.1, ET.6, AP.19
Cod poștal
022773
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2670
Domeniu de activitate
Fabricarea de instrumente optice si echipamente fotografice

Situații financiare

În 2025, MGM STAR CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.195.968 lei, un profit net de 30.225 lei și un număr mediu de 25 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 1.059.808 lei2017 · Cifra de afaceri: 646.312 lei2018 · Cifra de afaceri: 632.365 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.436.921 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.155.289 lei2021 · Cifra de afaceri: 5.260.739 lei2022 · Cifra de afaceri: 5.053.746 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.179.898 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.826.873 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.195.968 lei2016 · Profit net: 13.134 lei2017 · Profit net: 2.254 lei2018 · Profit net: 7.615 lei2019 · Profit net: 24.036 lei2020 · Profit net: 36.073 lei2021 · Profit net: 58.176 lei2022 · Profit net: 61.772 lei2023 · Profit net: 1.648.952 lei2024 · Profit net: 19.514 lei2025 · Profit net: 30.225 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 1.059.808 lei'162017: 646.312 lei'172018: 632.365 lei'182019: 1.436.921 lei'192020: 2.155.289 lei'202021: 5.260.739 lei5,3 mil.'212022: 5.053.746 lei'222023: 4.179.898 lei'232024: 1.826.873 lei'242025: 4.195.968 lei4,2 mil.'25
Profit net lei
2016: 13.134 lei'162017: 2.254 lei'172018: 7.615 lei'182019: 24.036 lei'192020: 36.073 lei'202021: 58.176 lei'212022: 61.772 lei'222023: 1.648.952 lei1,6 mil.'232024: 19.514 lei'242025: 30.225 lei30 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MGM STAR CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.195.968 lei în creștere față de 2024 30.225 lei în creștere față de 2024 5.227.414 lei în creștere față de 2024 11.153.584 lei 9.953.915 lei 1.229.066 lei 25 în creștere față de 2024
2024 1.826.873 lei în scădere față de 2023 19.514 lei în scădere față de 2023 972.765 lei în scădere față de 2023 12.687.850 lei 2.822.395 lei 1.198.841 lei 19 în scădere față de 2023
2023 4.179.898 lei în scădere față de 2022 1.648.952 lei în creștere față de 2022 1.882.408 lei în creștere față de 2022 3.415.274 lei 5.310.659 lei 2.424.103 lei 31 în scădere față de 2022
2022 5.053.746 lei în scădere față de 2021 61.772 lei în creștere față de 2021 1.505.139 lei în scădere față de 2021 2.224.963 lei 1.940.935 lei 597.415 lei 35 în creștere față de 2021
2021 5.260.739 lei în creștere față de 2020 58.176 lei în creștere față de 2020 1.989.483 lei în creștere față de 2020 1.224.006 lei 1.347.322 lei 533.512 lei 33 în creștere față de 2020
2020 2.155.289 lei în creștere față de 2019 36.073 lei în creștere față de 2019 645.558 lei în creștere față de 2019 283.417 lei 837.477 lei 475.336 lei 28 în creștere față de 2019
2019 1.436.921 lei în creștere față de 2018 24.036 lei în creștere față de 2018 532.493 lei în creștere față de 2018 166.121 lei 805.636 lei 439.264 lei 19 în creștere față de 2018
2018 632.365 lei în scădere față de 2017 7.615 lei în creștere față de 2017 456.471 lei în creștere față de 2017 115.442 lei 760.254 lei 453.562 lei 6
2017 646.312 lei în scădere față de 2016 2.254 lei în scădere față de 2016 338.316 lei în creștere față de 2016 134.655 lei 620.246 lei 445.947 lei 6 în scădere față de 2016
2016 1.059.808 lei 13.134 lei 322.517 lei 112.982 lei 640.621 lei 443.507 lei 12

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.