MGS ADVERTISING&MORE S.R.L.

MGS ADVERTISING&MORE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 39960760, Nr. Reg. Com. J32/1368/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 5 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. MUNCEL, NR.5, BL.41, SC.D, ET.5, AP.M2, cod poștal 550320. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MGS ADVERTISING&MORE S.R.L.
CUI
39960760
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J32/1368/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 octombrie 2018
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. MUNCEL, NR.5, BL.41, SC.D, ET.5, AP.M2
Cod poștal
550320
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7311
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2025, MGS ADVERTISING&MORE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.367 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii40 mii50 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 2.338 lei2019 · Cifra de afaceri: 18.024 lei2020 · Cifra de afaceri: 43.521 lei2021 · Cifra de afaceri: 11.521 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.060 lei2018 · Profit net: 1.892 lei2019 · Profit net: 16.527 lei2020 · Profit net: 41.555 lei2021 · Profit net: 8.772 lei2022 · Profit net: 3.194 lei2023 · Profit net: −430 lei2024 · Profit net: −690 lei2025 · Profit net: −1.367 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 2.338 lei20182019: 18.024 lei20192020: 43.521 lei44 mii20202021: 11.521 lei20212022: 4.060 lei4 mii2022
Profit net lei
2018: 1.892 lei'182019: 16.527 lei'192020: 41.555 lei42 mii'202021: 8.772 lei'212022: 3.194 lei'222023: −430 lei'232024: −690 lei'242025: −1.367 lei−1 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MGS ADVERTISING&MORE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.367 lei în scădere față de 2024 400 lei în creștere față de 2024 — 1.347 lei 947 lei —
2024 — −690 lei în scădere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 — 2.314 lei 2.314 lei —
2023 — −430 lei în scădere față de 2022 450 lei în creștere față de 2022 — 3.454 lei 3.004 lei —
2022 4.060 lei în scădere față de 2021 3.194 lei în scădere față de 2021 300 lei în scădere față de 2021 — 3.734 lei 3.434 lei —
2021 11.521 lei în scădere față de 2020 8.772 lei în scădere față de 2020 834 lei în creștere față de 2020 — 9.846 lei 9.012 lei —
2020 43.521 lei în creștere față de 2019 41.555 lei în creștere față de 2019 209 lei în scădere față de 2019 — 42.004 lei 41.795 lei —
2019 18.024 lei în creștere față de 2018 16.527 lei în creștere față de 2018 335 lei în creștere față de 2018 — 18.954 lei 18.619 lei —
2018 2.338 lei 1.892 lei 70 lei — 2.162 lei 2.092 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare