M&I PELLETS PRODUCTION S.R.L.

Inactivă fiscal din 4 octombrie 2019. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

M&I PELLETS PRODUCTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39686606, Nr. Reg. Com. J35/2607/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1629 - Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din pluta, paie si din alte materiale vegetale impletite. Societatea a fost înființată la data de 30 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. LUGOJ, STR. TIMOTEI POPOVICI, NR.19, cod poștal 305500. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 4 octombrie 2019. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
M&I PELLETS PRODUCTION S.R.L.
CUI
39686606
Stare
Inactivă fiscal din 4 octombrie 2019
Nr. Registrul Comerțului
J35/2607/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 iulie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. LUGOJ, STR. TIMOTEI POPOVICI, NR.19
Cod poștal
305500
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1629
Domeniu de activitate
Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din pluta, paie si din alte materiale vegetale impletite

Situații financiare

În 2025, M&I PELLETS PRODUCTION S.R.L. a raportat o pierdere netă de 3.455 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii201820192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 27.764 lei2021 · Cifra de afaceri: 45.760 lei2022 · Cifra de afaceri: 35.738 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.003 lei2018 · Profit net: 0 lei2019 · Profit net: 0 lei2020 · Profit net: 23.093 lei2021 · Profit net: 33.601 lei2022 · Profit net: 24.747 lei2023 · Profit net: −10.923 lei2024 · Profit net: −7.972 lei2025 · Profit net: −3.455 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 27.764 lei20202021: 45.760 lei46 mii20212022: 35.738 lei20222023: 1.003 lei1 mii2023
Profit net lei
2018: 0 lei'182019: 0 lei'192020: 23.093 lei'202021: 33.601 lei34 mii'212022: 24.747 lei'222023: −10.923 lei−11 mii'232024: −7.972 lei'242025: −3.455 lei−3 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru M&I PELLETS PRODUCTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −3.455 lei în creștere față de 2024 3.266 lei 1.033 lei 61.524 lei 59.291 lei —
2024 — −7.972 lei în creștere față de 2023 3.266 lei în creștere față de 2023 1.433 lei 64.579 lei 62.746 lei —
2023 1.003 lei în scădere față de 2022 −10.923 lei în scădere față de 2022 78 lei în scădere față de 2022 1.833 lei 68.963 lei 70.718 lei —
2022 35.738 lei în scădere față de 2021 24.747 lei în scădere față de 2021 1.692 lei în creștere față de 2021 2.233 lei 81.100 lei 81.641 lei —
2021 45.760 lei în creștere față de 2020 33.601 lei în creștere față de 2020 430 lei în creștere față de 2020 2.633 lei 54.691 lei 56.894 lei —
2020 27.764 lei 23.093 lei în creștere față de 2019 0 lei 3.033 lei 20.260 lei 23.293 lei —
2019 — 0 lei 0 lei — 200 lei 200 lei —
2018 — 0 lei 0 lei — 200 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare