MI PHOTOGRAPHERS STUDIO S.R.L.

MI PHOTOGRAPHERS STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Alba, România. Date de identificare: CUI 41035634, Nr. Reg. Com. J2019000889012. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 24 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, PŢA. IULIU MANIU, AP. SP. COM. 28/B/2/1, BL.P1AAB. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MI PHOTOGRAPHERS STUDIO S.R.L.
CUI
41035634
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000889012
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 aprilie 2019
Județ
Alba
Sediul social
JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, PŢA. IULIU MANIU, AP. SP. COM. 28/B/2/1, BL.P1AAB
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, MI PHOTOGRAPHERS STUDIO S.R.L. a raportat o pierdere netă de 5.397 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 42.080 lei2020 · Cifra de afaceri: 70.664 lei2021 · Cifra de afaceri: 101.591 lei2022 · Cifra de afaceri: 89.285 lei2023 · Cifra de afaceri: 17.860 lei2024 · Cifra de afaceri: 901 lei2019 · Profit net: 32.722 lei2020 · Profit net: 13.376 lei2021 · Profit net: 644 lei2022 · Profit net: 4.838 lei2023 · Profit net: −1.973 lei2024 · Profit net: −9.671 lei2025 · Profit net: −5.397 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 42.080 lei20192020: 70.664 lei20202021: 101.591 lei102 mii20212022: 89.285 lei20222023: 17.860 lei20232024: 901 lei9012024
Profit net lei
2019: 32.722 lei33 mii20192020: 13.376 lei20202021: 644 lei20212022: 4.838 lei20222023: −1.973 lei20232024: −9.671 lei−10 mii20242025: −5.397 lei−5 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MI PHOTOGRAPHERS STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −5.397 lei în creștere față de 2024 0 lei 21.283 lei 2.126 lei 7.370 lei 0
2024 901 lei în scădere față de 2023 −9.671 lei în scădere față de 2023 0 lei 36.442 lei 3.973 lei 12.767 lei —
2023 17.860 lei în scădere față de 2022 −1.973 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 55.150 lei 6.544 lei 22.438 lei 0 în scădere față de 2022
2022 89.285 lei în scădere față de 2021 4.838 lei în creștere față de 2021 554 lei în scădere față de 2021 73.859 lei 1.971 lei 24.411 lei 1 în scădere față de 2021
2021 101.591 lei în creștere față de 2020 644 lei în scădere față de 2020 13.327 lei în scădere față de 2020 99.135 lei 7.017 lei 23.784 lei 2 în scădere față de 2020
2020 70.664 lei în creștere față de 2019 13.376 lei în scădere față de 2019 14.222 lei în creștere față de 2019 93.774 lei 37.522 lei 23.141 lei 3
2019 42.080 lei 32.722 lei 13.014 lei 114.873 lei 74.020 lei 32.922 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare