MI RA SCAVING SRL

Inactivă fiscal din 7 martie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MI RA SCAVING SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 38001070, Nr. Reg. Com. J12/5011/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4312 - Lucrari de pregatire a terenului. Societatea a fost înființată la data de 19 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT BACIU COM. BACIU, ALEEA ZAMBILELOR, NR.1, BL.B, SC.1, AP.6, cod poștal 407055. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 7 martie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MI RA SCAVING SRL
CUI
38001070
Stare
Inactivă fiscal din 7 martie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J12/5011/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 iulie 2017
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT BACIU COM. BACIU, ALEEA ZAMBILELOR, NR.1, BL.B, SC.1, AP.6
Cod poștal
407055
Cod CAEN
4312
Domeniu de activitate
Lucrari de pregatire a terenului

Situații financiare

În 2020, MI RA SCAVING SRL a raportat o cifră de afaceri de 15.200 lei, o pierdere netă de 4.525 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii20172018201920202017 · Cifra de afaceri: 22.230 lei2018 · Cifra de afaceri: 22.400 lei2019 · Cifra de afaceri: 47.458 lei2020 · Cifra de afaceri: 15.200 lei2017 · Profit net: −1.928 lei2018 · Profit net: 17.706 lei2019 · Profit net: 10.069 lei2020 · Profit net: −4.525 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 22.230 lei20172018: 22.400 lei20182019: 47.458 lei47 mii20192020: 15.200 lei15 mii2020
Profit net lei
2017: −1.928 lei20172018: 17.706 lei18 mii20182019: 10.069 lei20192020: −4.525 lei−5 mii2020
Indicatori financiari pe ani pentru MI RA SCAVING SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2020 15.200 lei în scădere față de 2019 −4.525 lei în scădere față de 2019 24.888 lei în creștere față de 2019 — 45.217 lei 20.329 lei —
2019 47.458 lei în creștere față de 2018 10.069 lei în scădere față de 2018 −2.529 lei în scădere față de 2018 — 23.517 lei 26.046 lei —
2018 22.400 lei în creștere față de 2017 17.706 lei în creștere față de 2017 250 lei în scădere față de 2017 — 16.228 lei 15.978 lei 1
2017 22.230 lei −1.928 lei 8.864 lei 436 lei 6.700 lei −1.728 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare