MIG RESTART S.R.L.

MIG RESTART S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 43836744, Nr. Reg. Com. J2021000366262. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 2 martie 2021. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT ZAU DE CÂMPIE COM. ZAU DE CÂMPIE, STR. CĂLĂRAŞI, NR.35, cod poștal 547660. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MIG RESTART S.R.L.
CUI
43836744
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021000366262
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 martie 2021
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT ZAU DE CÂMPIE COM. ZAU DE CÂMPIE, STR. CĂLĂRAŞI, NR.35
Cod poștal
547660
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, MIG RESTART S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 755.798 lei, un profit net de 31.058 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 357.754 lei2023 · Cifra de afaceri: 441.797 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.743 lei2025 · Cifra de afaceri: 755.798 lei2022 · Profit net: −28.810 lei2023 · Profit net: −60.136 lei2024 · Profit net: −71.818 lei2025 · Profit net: 31.058 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 357.754 lei20222023: 441.797 lei20232024: 3.743 lei20242025: 755.798 lei756 mii2025
Profit net lei
2022: −28.810 lei20222023: −60.136 lei20232024: −71.818 lei−72 mii20242025: 31.058 lei31 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MIG RESTART S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 755.798 lei în creștere față de 2024 31.058 lei în creștere față de 2024 218.952 lei în scădere față de 2024 59.968 lei 26.821 lei −129.506 lei 4 în creștere față de 2024
2024 3.743 lei în scădere față de 2023 −71.818 lei în scădere față de 2023 243.628 lei în creștere față de 2023 65.333 lei 17.731 lei −160.564 lei 1 în scădere față de 2023
2023 441.797 lei în creștere față de 2022 −60.136 lei în scădere față de 2022 230.250 lei în creștere față de 2022 83.495 lei 58.009 lei −88.746 lei 2
2022 357.754 lei −28.810 lei 212.013 lei 119.914 lei 63.489 lei −28.610 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare