MIHAELA CAVAL S.R.L.

MIHAELA CAVAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 38252862, Nr. Reg. Com. J17/1643/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 21 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. BRĂILEI, NR.262BIS, BL.G11, SC.1, ET.11, AP.46. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MIHAELA CAVAL S.R.L.
CUI
38252862
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J17/1643/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 septembrie 2017
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. BRĂILEI, NR.262BIS, BL.G11, SC.1, ET.11, AP.46
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, MIHAELA CAVAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 64.445 lei, o pierdere netă de 72.040 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii201720182019202020222023202420252017 · Cifra de afaceri: 9.400 lei2018 · Cifra de afaceri: 48.630 lei2019 · Cifra de afaceri: 162.580 lei2020 · Cifra de afaceri: 66.275 lei2022 · Cifra de afaceri: 10.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 176.450 lei2024 · Cifra de afaceri: 404.165 lei2025 · Cifra de afaceri: 64.445 lei2017 · Profit net: 931 lei2018 · Profit net: −35.788 lei2019 · Profit net: 170 lei2020 · Profit net: 5.758 lei2022 · Profit net: 5.932 lei2023 · Profit net: 54.307 lei2024 · Profit net: 182.459 lei2025 · Profit net: −72.040 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 9.400 lei'172018: 48.630 lei'182019: 162.580 lei'192020: 66.275 lei'202022: 10.000 lei'222023: 176.450 lei'232024: 404.165 lei404 mii'242025: 64.445 lei64 mii'25
Profit net lei
2017: 931 lei'172018: −35.788 lei'182019: 170 lei'192020: 5.758 lei'202022: 5.932 lei'222023: 54.307 lei'232024: 182.459 lei182 mii'242025: −72.040 lei−72 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MIHAELA CAVAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 64.445 lei în scădere față de 2024 −72.040 lei în scădere față de 2024 54.590 lei în creștere față de 2024 — 22.131 lei −32.459 lei 2 în scădere față de 2024
2024 404.165 lei în creștere față de 2023 182.459 lei în creștere față de 2023 48.461 lei în scădere față de 2023 — 204.902 lei 158.441 lei 3
2023 176.450 lei în creștere față de 2022 54.307 lei în creștere față de 2022 55.990 lei în scădere față de 2022 — 31.972 lei −24.018 lei 3 în creștere față de 2022
2022 10.000 lei în scădere față de 2020 5.932 lei în creștere față de 2020 80.577 lei în creștere față de 2020 — 2.252 lei −78.325 lei 1
2020 66.275 lei în scădere față de 2019 5.758 lei în creștere față de 2019 75.060 lei în scădere față de 2019 — 46.331 lei −28.729 lei 1 în scădere față de 2019
2019 162.580 lei în creștere față de 2018 170 lei în creștere față de 2018 99.235 lei în creștere față de 2018 — 64.748 lei −34.487 lei 5 în creștere față de 2018
2018 48.630 lei în creștere față de 2017 −35.788 lei în scădere față de 2017 41.907 lei în creștere față de 2017 — 7.250 lei −34.657 lei 3 în creștere față de 2017
2017 9.400 lei 931 lei 1.736 lei — 2.867 lei 1.131 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare