MIHALACHE DENISA TRANS S.R.L.

MIHALACHE DENISA TRANS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Călăraşi, România. Date de identificare: CUI 41966233, Nr. Reg. Com. J51/931/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 29 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CĂLĂRAŞI, SAT CUZA VODĂ COM. CUZA VODĂ, STR. TINERETULUI, NR.43, cod poștal 917045. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MIHALACHE DENISA TRANS S.R.L.
CUI
41966233
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J51/931/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 noiembrie 2019
Județ
Călărași
Sediul social
JUD. CĂLĂRAŞI, SAT CUZA VODĂ COM. CUZA VODĂ, STR. TINERETULUI, NR.43
Cod poștal
917045
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, MIHALACHE DENISA TRANS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 12.469 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 42.463 lei2021 · Cifra de afaceri: 119.811 lei2022 · Cifra de afaceri: 154.333 lei2023 · Cifra de afaceri: 433.784 lei2024 · Cifra de afaceri: 54.983 lei2019 · Profit net: −1.780 lei2020 · Profit net: −9.252 lei2021 · Profit net: 32.427 lei2022 · Profit net: 16.762 lei2023 · Profit net: 55.708 lei2024 · Profit net: −46.691 lei2025 · Profit net: −12.469 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 42.463 lei20202021: 119.811 lei20212022: 154.333 lei20222023: 433.784 lei434 mii20232024: 54.983 lei55 mii2024
Profit net lei
2019: −1.780 lei20192020: −9.252 lei20202021: 32.427 lei20212022: 16.762 lei20222023: 55.708 lei56 mii20232024: −46.691 lei−47 mii20242025: −12.469 lei−12 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MIHALACHE DENISA TRANS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −12.469 lei în creștere față de 2024 170 lei în scădere față de 2024 — 9.074 lei 8.904 lei —
2024 54.983 lei în scădere față de 2023 −46.691 lei în scădere față de 2023 4.626 lei în scădere față de 2023 — 26.000 lei 21.374 lei 1 în scădere față de 2023
2023 433.784 lei în creștere față de 2022 55.708 lei în creștere față de 2022 21.173 lei în creștere față de 2022 1.361 lei 87.877 lei 68.065 lei 2 în creștere față de 2022
2022 154.333 lei în creștere față de 2021 16.762 lei în scădere față de 2021 16.525 lei în scădere față de 2021 2.846 lei 51.036 lei 37.357 lei 1
2021 119.811 lei în creștere față de 2020 32.427 lei în creștere față de 2020 23.479 lei în creștere față de 2020 — 44.075 lei 20.596 lei —
2020 42.463 lei −9.252 lei în scădere față de 2019 21.584 lei în creștere față de 2019 — 9.752 lei −11.832 lei —
2019 — −1.780 lei 2.000 lei — 420 lei −1.580 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare