MIHALACHE PAV CONSTRUCT SRL

Radiată din 10 februarie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MIHALACHE PAV CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 37211120, Nr. Reg. Com. J03/456/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4211 - Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor. Societatea a fost înființată la data de 15 martie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT ARGEŞELU COM. MĂRĂCINENI, STR. ARGEŞELU, NR.105, cod poștal 117451. Societatea este radiată din data de 10 februarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MIHALACHE PAV CONSTRUCT SRL
CUI
37211120
Stare
Radiată din 10 februarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J03/456/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 martie 2017
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT ARGEŞELU COM. MĂRĂCINENI, STR. ARGEŞELU, NR.105
Cod poștal
117451
Cod CAEN
4211
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor

Situații financiare

În 2025, MIHALACHE PAV CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 118.174 lei, un profit net de 82.550 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 143.430 lei2018 · Cifra de afaceri: 401.976 lei2019 · Cifra de afaceri: 617.060 lei2020 · Cifra de afaceri: 803.562 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.034.592 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.194.896 lei2023 · Cifra de afaceri: 793.185 lei2024 · Cifra de afaceri: 263.536 lei2025 · Cifra de afaceri: 118.174 lei2017 · Profit net: 62.774 lei2018 · Profit net: 247.364 lei2019 · Profit net: 88.533 lei2020 · Profit net: 213.811 lei2021 · Profit net: 271.183 lei2022 · Profit net: 396.779 lei2023 · Profit net: 59.183 lei2024 · Profit net: −131.476 lei2025 · Profit net: 82.550 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 143.430 lei'172018: 401.976 lei'182019: 617.060 lei'192020: 803.562 lei'202021: 1.034.592 lei'212022: 1.194.896 lei1,2 mil.'222023: 793.185 lei'232024: 263.536 lei'242025: 118.174 lei118 mii'25
Profit net lei
2017: 62.774 lei'172018: 247.364 lei'182019: 88.533 lei'192020: 213.811 lei'202021: 271.183 lei'212022: 396.779 lei397 mii'222023: 59.183 lei'232024: −131.476 lei−131 mii'242025: 82.550 lei83 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MIHALACHE PAV CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 118.174 lei în scădere față de 2024 82.550 lei în creștere față de 2024 53.596 lei în scădere față de 2024 — 4.870 lei −48.726 lei 1 în scădere față de 2024
2024 263.536 lei în scădere față de 2023 −131.476 lei în scădere față de 2023 154.302 lei în scădere față de 2023 — 23.026 lei −131.276 lei 2 în scădere față de 2023
2023 793.185 lei în scădere față de 2022 59.183 lei în scădere față de 2022 202.865 lei în scădere față de 2022 — 262.248 lei 59.383 lei 8 în scădere față de 2022
2022 1.194.896 lei în creștere față de 2021 396.779 lei în creștere față de 2021 269.987 lei în scădere față de 2021 211.718 lei 455.248 lei 396.979 lei 10 în scădere față de 2021
2021 1.034.592 lei în creștere față de 2020 271.183 lei în creștere față de 2020 294.574 lei în creștere față de 2020 220.175 lei 369.052 lei 294.653 lei 12 în creștere față de 2020
2020 803.562 lei în creștere față de 2019 213.811 lei în creștere față de 2019 246.775 lei în creștere față de 2019 200.491 lei 658.966 lei 612.682 lei 10 în creștere față de 2019
2019 617.060 lei în creștere față de 2018 88.533 lei în scădere față de 2018 189.600 lei în creștere față de 2018 239.179 lei 349.292 lei 398.871 lei 7 în creștere față de 2018
2018 401.976 lei în creștere față de 2017 247.364 lei în creștere față de 2017 24.117 lei în creștere față de 2017 — 334.455 lei 310.338 lei 3 în creștere față de 2017
2017 143.430 lei 62.774 lei 12.374 lei — 75.348 lei 62.974 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.