MIHALCEA BUILDING S.R.L.

MIHALCEA BUILDING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 42370114, Nr. Reg. Com. J23/1129/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 5 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT DUDU COM. CHIAJNA, STR. PĂDURII, NR.8, PARTER, BL.2, SC.1, AP.8, cod poștal 077041. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MIHALCEA BUILDING S.R.L.
CUI
42370114
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/1129/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 martie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT DUDU COM. CHIAJNA, STR. PĂDURII, NR.8, PARTER, BL.2, SC.1, AP.8
Cod poștal
077041
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2024, MIHALCEA BUILDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 721.361 lei, o pierdere netă de 1.228.960 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 2.776.008 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.685.696 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.594.851 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.561.566 lei2024 · Cifra de afaceri: 721.361 lei2020 · Profit net: 591.047 lei2021 · Profit net: −98.338 lei2022 · Profit net: 483.167 lei2023 · Profit net: 669.172 lei2024 · Profit net: −1.228.960 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 2.776.008 lei20202021: 1.685.696 lei20212022: 1.594.851 lei20222023: 3.561.566 lei3,6 mil.20232024: 721.361 lei721 mii2024
Profit net lei
2020: 591.047 lei20202021: −98.338 lei20212022: 483.167 lei20222023: 669.172 lei669 mii20232024: −1.228.960 lei−1,2 mil.2024
Indicatori financiari pe ani pentru MIHALCEA BUILDING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 721.361 lei în scădere față de 2023 −1.228.960 lei în scădere față de 2023 1.410.177 lei în creștere față de 2023 622.933 lei 772.775 lei −14.469 lei 4 în scădere față de 2023
2023 3.561.566 lei în creștere față de 2022 669.172 lei în creștere față de 2022 539.542 lei în scădere față de 2022 804.095 lei 846.285 lei 1.110.838 lei 11 în scădere față de 2022
2022 1.594.851 lei în scădere față de 2021 483.167 lei în creștere față de 2021 1.458.622 lei în scădere față de 2021 1.175.282 lei 287.807 lei 4.467 lei 18 în scădere față de 2021
2021 1.685.696 lei în scădere față de 2020 −98.338 lei în scădere față de 2020 1.595.053 lei în creștere față de 2020 1.132.743 lei 461.759 lei −551 lei 29
2020 2.776.008 lei 591.047 lei 527.029 lei 50.172 lei 1.068.104 lei 591.247 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare