MINERO REMEDIATION S.R.L.

Inactivă fiscal din 1 martie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MINERO REMEDIATION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39328217, Nr. Reg. Com. J2018006497405. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3900 - Activitati si servicii de decontaminare. Societatea a fost înființată la data de 11 mai 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, CAL 13 SEPTEMBRIE, NR.106, BL.50, ET.3, AP.9, cod poștal 050727. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 1 martie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MINERO REMEDIATION S.R.L.
CUI
39328217
Stare
Inactivă fiscal din 1 martie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J2018006497405
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 mai 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, CAL 13 SEPTEMBRIE, NR.106, BL.50, ET.3, AP.9
Cod poștal
050727
Cod CAEN
3900
Domeniu de activitate
Activitati si servicii de decontaminare

Situații financiare

În 2024, MINERO REMEDIATION S.R.L. a raportat o pierdere netă de 9.805 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2018201920202021202220242020 · Cifra de afaceri: 1.653.286 lei2021 · Cifra de afaceri: 71.106 lei2018 · Profit net: −2.259 lei2019 · Profit net: −83.815 lei2020 · Profit net: 693.574 lei2021 · Profit net: −467.231 lei2022 · Profit net: −3.523 lei2024 · Profit net: −9.805 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 1.653.286 lei1,7 mil.20202021: 71.106 lei71 mii2021
Profit net lei
2018: −2.259 lei20182019: −83.815 lei20192020: 693.574 lei694 mii20202021: −467.231 lei−467 mii20212022: −3.523 lei20222024: −9.805 lei−10 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru MINERO REMEDIATION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −9.805 lei în scădere față de 2022 2.212.507 lei în scădere față de 2022 14.833 lei 2.600.135 lei 402.461 lei 1
2022 — −3.523 lei în creștere față de 2021 2.232.939 lei în scădere față de 2021 17.793 lei 2.666.222 lei 451.076 lei —
2021 71.106 lei în scădere față de 2020 −467.231 lei în scădere față de 2020 2.531.741 lei în scădere față de 2020 19.273 lei 2.668.653 lei 156.185 lei 9 în scădere față de 2020
2020 1.653.286 lei 693.574 lei în creștere față de 2019 2.546.876 lei în creștere față de 2019 4.341 lei 3.151.035 lei 608.500 lei 12 în creștere față de 2019
2019 — −83.815 lei în scădere față de 2018 89.663 lei în creștere față de 2018 1.744 lei 2.845 lei −85.074 lei 1
2018 — −2.259 lei 3.000 lei 76 lei 1.665 lei −1.259 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare