MINMETAL CJC FACTORY S.R.L.

MINMETAL CJC FACTORY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 42579804, Nr. Reg. Com. J24/1540/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0729 - Extractia altor minereuri metalifere neferoase. Societatea a fost înființată la data de 4 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, LOC. BĂIŢA ORŞ. TĂUŢII-MĂGHERĂUŞ, STR. 74, NR.9, cod poștal 437346. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MINMETAL CJC FACTORY S.R.L.
CUI
42579804
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J24/1540/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 iunie 2020
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, LOC. BĂIŢA ORŞ. TĂUŢII-MĂGHERĂUŞ, STR. 74, NR.9
Cod poștal
437346
Cod CAEN
0729
Domeniu de activitate
Extractia altor minereuri metalifere neferoase

Situații financiare

În 2025, MINMETAL CJC FACTORY S.R.L. a raportat o pierdere netă de 180.760 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 30.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 10.403 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.736.952 lei2024 · Cifra de afaceri: 415.000 lei2020 · Profit net: 23.219 lei2021 · Profit net: −42.048 lei2022 · Profit net: −35.534 lei2023 · Profit net: 204.866 lei2024 · Profit net: −121.569 lei2025 · Profit net: −180.760 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 30.000 lei20202021: 10.403 lei20212023: 3.736.952 lei3,7 mil.20232024: 415.000 lei415 mii2024
Profit net lei
2020: 23.219 lei20202021: −42.048 lei20212022: −35.534 lei20222023: 204.866 lei205 mii20232024: −121.569 lei20242025: −180.760 lei−181 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MINMETAL CJC FACTORY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −180.760 lei în scădere față de 2024 155.246 lei în creștere față de 2024 — 5.419 lei −149.827 lei 1
2024 415.000 lei în scădere față de 2023 −121.569 lei în scădere față de 2023 132.594 lei în scădere față de 2023 133.864 lei 29.664 lei 30.934 lei 1
2023 3.736.952 lei 204.866 lei în creștere față de 2022 303.204 lei în creștere față de 2022 407.029 lei 48.678 lei 152.503 lei 1
2022 — −35.534 lei în creștere față de 2021 58.379 lei în creștere față de 2021 — 6.016 lei −52.363 lei 1
2021 10.403 lei în scădere față de 2020 −42.048 lei în scădere față de 2020 20.594 lei în creștere față de 2020 — 3.765 lei −16.829 lei 1
2020 30.000 lei 23.219 lei 12.360 lei — 37.579 lei 25.219 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare