MINNEZZO TREND S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 22074165, Nr. Reg. Com. J12/3043/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7312 - Servicii de reprezentare media. Societatea a fost înființată la data de 6 iulie 2007. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TATRA, NR.1, AP.9, cod poștal 400341. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- MINNEZZO TREND S.R.L.
- CUI
- 22074165
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/3043/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 6 iulie 2007
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TATRA, NR.1, AP.9
- Cod poștal
- 400341
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 7312
- Domeniu de activitate
- Servicii de reprezentare media
Situații financiare
În 2025, MINNEZZO TREND S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei în creștere față de 2024 | 116.665 lei | 11.276 lei | 158.003 lei | 53.153 lei | — |
| 2024 | — | −200 lei în creștere față de 2023 | 116.665 lei în creștere față de 2023 | 11.276 lei | 158.003 lei | 53.153 lei | — |
| 2023 | — | −21.888 lei în scădere față de 2022 | 116.465 lei în creștere față de 2022 | 11.276 lei | 158.003 lei | 53.353 lei | — |
| 2022 | — | −800 lei în creștere față de 2021 | 96.233 lei în creștere față de 2021 | 11.276 lei | 159.659 lei | 75.241 lei | — |
| 2021 | — | −900 lei în creștere față de 2020 | 95.433 lei în creștere față de 2020 | 11.276 lei | 159.659 lei | 76.041 lei | — |
| 2020 | — | −3.585 lei în scădere față de 2019 | 94.714 lei în scădere față de 2019 | 11.276 lei | 159.840 lei | 76.941 lei | — |
| 2019 | — | −762 lei în creștere față de 2018 | 105.340 lei în scădere față de 2018 | 12.193 lei | 173.134 lei | 80.526 lei | — |
| 2018 | — | −914 lei în creștere față de 2017 | 106.084 lei în creștere față de 2017 | 12.193 lei | 174.640 lei | 81.288 lei | — |
| 2017 | — | −1.100 lei în creștere față de 2016 | 105.170 lei în scădere față de 2016 | 12.193 lei | 174.640 lei | 82.202 lei | — |
| 2016 | — | −2.533 lei | 108.935 lei | 12.193 lei | 179.504 lei | 83.301 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
