MINU VAST CONSTRUCT S.R.L.

Inactivă fiscal din 25 august 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MINU VAST CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 39555686, Nr. Reg. Com. J30/620/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4666 - Comert cu ridicata al altor masini si echipamente de birou. Societatea a fost înființată la data de 28 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. GEORGE COŞBUC, NR.1, AP.4. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 25 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MINU VAST CONSTRUCT S.R.L.
CUI
39555686
Stare
Inactivă fiscal din 25 august 2026
Nr. Registrul Comerțului
J30/620/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 iunie 2018
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. GEORGE COŞBUC, NR.1, AP.4
Cod CAEN
4666
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al altor masini si echipamente de birou

Situații financiare

În 2024, MINU VAST CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 108.296 lei, o pierdere netă de 51.175 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.2018201920202021202220242018 · Cifra de afaceri: 817.600 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.247.967 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.570.306 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.064.540 lei2022 · Cifra de afaceri: 925.759 lei2024 · Cifra de afaceri: 108.296 lei2018 · Profit net: 254.412 lei2019 · Profit net: 473.206 lei2020 · Profit net: 360.490 lei2021 · Profit net: −683.250 lei2022 · Profit net: 331.755 lei2024 · Profit net: −51.175 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 817.600 lei20182019: 2.247.967 lei2,2 mil.20192020: 1.570.306 lei20202021: 1.064.540 lei20212022: 925.759 lei20222024: 108.296 lei108 mii2024
Profit net lei
2018: 254.412 lei20182019: 473.206 lei473 mii20192020: 360.490 lei20202021: −683.250 lei−683 mii20212022: 331.755 lei20222024: −51.175 lei−51 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru MINU VAST CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 108.296 lei în scădere față de 2022 −51.175 lei în scădere față de 2022 864.573 lei în scădere față de 2022 — 1.498.800 lei 634.227 lei 1 în scădere față de 2022
2022 925.759 lei în scădere față de 2021 331.755 lei în creștere față de 2021 1.346.486 lei în creștere față de 2021 50.095 lei 1.967.575 lei 671.184 lei 7
2021 1.064.540 lei în scădere față de 2020 −683.250 lei în scădere față de 2020 1.024.692 lei în scădere față de 2020 197.521 lei 1.166.600 lei 339.429 lei 7
2020 1.570.306 lei în scădere față de 2019 360.490 lei în scădere față de 2019 1.223.767 lei în creștere față de 2019 768.689 lei 1.477.757 lei 1.022.679 lei 7 în creștere față de 2019
2019 2.247.967 lei în creștere față de 2018 473.206 lei în creștere față de 2018 286.443 lei în creștere față de 2018 680.886 lei 184.893 lei 660.969 lei 5 în creștere față de 2018
2018 817.600 lei 254.412 lei 120.290 lei 124.462 lei 242.785 lei 254.612 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare