MIR RAPID CURIER S.R.L.

Radiată din 18 septembrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MIR RAPID CURIER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 41751935, Nr. Reg. Com. J26/1914/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5320 - Alte activitati postale si de curier. Societatea a fost înființată la data de 10 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, ORŞ. IERNUT, PŢA. 1 DECEMBRIE 1918, BL.15, AP.12, cod poștal 545100. Societatea este radiată din data de 18 septembrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MIR RAPID CURIER S.R.L.
CUI
41751935
Stare
Radiată din 18 septembrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J26/1914/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 octombrie 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, ORŞ. IERNUT, PŢA. 1 DECEMBRIE 1918, BL.15, AP.12
Cod poștal
545100
Cod CAEN
5320
Domeniu de activitate
Alte activitati postale si de curier

Situații financiare

În 2023, MIR RAPID CURIER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 59.071 lei, o pierdere netă de 19.057 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 19.103 lei2020 · Cifra de afaceri: 106.719 lei2021 · Cifra de afaceri: 97.721 lei2022 · Cifra de afaceri: 110.223 lei2023 · Cifra de afaceri: 59.071 lei2019 · Profit net: 7.308 lei2020 · Profit net: 15.603 lei2021 · Profit net: 11.405 lei2022 · Profit net: −2.224 lei2023 · Profit net: −19.057 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 19.103 lei20192020: 106.719 lei20202021: 97.721 lei20212022: 110.223 lei110 mii20222023: 59.071 lei59 mii2023
Profit net lei
2019: 7.308 lei20192020: 15.603 lei16 mii20202021: 11.405 lei20212022: −2.224 lei20222023: −19.057 lei−19 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru MIR RAPID CURIER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 59.071 lei în scădere față de 2022 −19.057 lei în scădere față de 2022 800 lei în scădere față de 2022 — 4.796 lei 3.996 lei 1
2022 110.223 lei în creștere față de 2021 −2.224 lei în scădere față de 2021 5.111 lei în scădere față de 2021 16.796 lei 20.184 lei 32.292 lei 1
2021 97.721 lei în scădere față de 2020 11.405 lei în scădere față de 2020 19.120 lei în creștere față de 2020 24.239 lei 29.397 lei 34.516 lei 1
2020 106.719 lei în creștere față de 2019 15.603 lei în creștere față de 2019 3.923 lei în creștere față de 2019 — 27.034 lei 23.111 lei 1
2019 19.103 lei 7.308 lei 3.597 lei — 11.105 lei 7.508 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare