MIRCO GAMIR S.R.L.

Radiată din 4 septembrie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MIRCO GAMIR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 42434218, Nr. Reg. Com. J32/475/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4932 - Transporturi cu taxiuri. Societatea a fost înființată la data de 30 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, ORŞ. COPŞA MICĂ, STR. LABORATOR, BL.33, AP.18, cod poștal 555400. Societatea este radiată din data de 4 septembrie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MIRCO GAMIR S.R.L.
CUI
42434218
Stare
Radiată din 4 septembrie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J32/475/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 martie 2020
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, ORŞ. COPŞA MICĂ, STR. LABORATOR, BL.33, AP.18
Cod poștal
555400
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4932
Domeniu de activitate
Transporturi cu taxiuri

Situații financiare

În 2025, MIRCO GAMIR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.000 lei, un profit net de 3.622 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2 mii02 mii4 mii6 mii8 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 3.289 lei2021 · Cifra de afaceri: 6.029 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.693 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.364 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.543 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.000 lei2020 · Profit net: −1.721 lei2021 · Profit net: −373 lei2022 · Profit net: 305 lei2023 · Profit net: −526 lei2024 · Profit net: −799 lei2025 · Profit net: 3.622 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 3.289 lei20202021: 6.029 lei6 mii20212022: 3.693 lei20222023: 2.364 lei20232024: 1.543 lei20242025: 4.000 lei4 mii2025
Profit net lei
2020: −1.721 lei−2 mii20202021: −373 lei20212022: 305 lei20222023: −526 lei20232024: −799 lei20242025: 3.622 lei4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MIRCO GAMIR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.000 lei în creștere față de 2024 3.622 lei în creștere față de 2024 178 lei în scădere față de 2024 — 887 lei 709 lei —
2024 1.543 lei în scădere față de 2023 −799 lei în scădere față de 2023 3.167 lei în creștere față de 2023 — 253 lei −2.914 lei —
2023 2.364 lei în scădere față de 2022 −526 lei în scădere față de 2022 2.327 lei în creștere față de 2022 — 212 lei −2.115 lei —
2022 3.693 lei în scădere față de 2021 305 lei în creștere față de 2021 1.807 lei în scădere față de 2021 — 218 lei −1.589 lei —
2021 6.029 lei în creștere față de 2020 −373 lei în creștere față de 2020 2.096 lei în creștere față de 2020 — 202 lei −1.894 lei —
2020 3.289 lei −1.721 lei 1.829 lei — 308 lei −1.521 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare