MIRMONSERV S.R.L.

MIRMONSERV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 39627570, Nr. Reg. Com. J30/667/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 16 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. MUŞEŢEL, BL.D4, AP.5, cod poștal 440164. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MIRMONSERV S.R.L.
CUI
39627570
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J30/667/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 iulie 2018
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. MUŞEŢEL, BL.D4, AP.5
Cod poștal
440164
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2025, MIRMONSERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 115.552 lei, un profit net de 3.930 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 9.045 lei2019 · Cifra de afaceri: 15.479 lei2020 · Cifra de afaceri: 6.410 lei2021 · Cifra de afaceri: 8.520 lei2022 · Cifra de afaceri: 6.680 lei2023 · Cifra de afaceri: 10.140 lei2024 · Cifra de afaceri: 108.256 lei2025 · Cifra de afaceri: 115.552 lei2018 · Profit net: −12.104 lei2019 · Profit net: −20.327 lei2020 · Profit net: −13.585 lei2021 · Profit net: −16.526 lei2022 · Profit net: −27.668 lei2023 · Profit net: −13.605 lei2024 · Profit net: −8.481 lei2025 · Profit net: 3.930 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 9.045 lei'182019: 15.479 lei'192020: 6.410 lei'202021: 8.520 lei'212022: 6.680 lei'222023: 10.140 lei'232024: 108.256 lei'242025: 115.552 lei116 mii'25
Profit net lei
2018: −12.104 lei'182019: −20.327 lei'192020: −13.585 lei'202021: −16.526 lei'212022: −27.668 lei−28 mii'222023: −13.605 lei'232024: −8.481 lei'242025: 3.930 lei4 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MIRMONSERV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 115.552 lei în creștere față de 2024 3.930 lei în creștere față de 2024 108.427 lei în scădere față de 2024 — 262 lei −108.165 lei 1
2024 108.256 lei în creștere față de 2023 −8.481 lei în creștere față de 2023 112.204 lei în creștere față de 2023 — 109 lei −112.095 lei 1
2023 10.140 lei în creștere față de 2022 −13.605 lei în creștere față de 2022 106.315 lei în creștere față de 2022 — 2.700 lei −103.615 lei —
2022 6.680 lei în scădere față de 2021 −27.668 lei în scădere față de 2021 91.355 lei în creștere față de 2021 — 1.345 lei −90.010 lei 1
2021 8.520 lei în creștere față de 2020 −16.526 lei în scădere față de 2020 62.661 lei în creștere față de 2020 — 319 lei −62.342 lei 1
2020 6.410 lei în scădere față de 2019 −13.585 lei în creștere față de 2019 45.953 lei în creștere față de 2019 — 137 lei −45.816 lei 1 în scădere față de 2019
2019 15.479 lei în creștere față de 2018 −20.327 lei în scădere față de 2018 37.642 lei în creștere față de 2018 — 5.411 lei −32.231 lei 2
2018 9.045 lei −12.104 lei 12.356 lei — 452 lei −11.904 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare