MIRVA TRAVEL CLIMB S.R.L.

MIRVA TRAVEL CLIMB S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 42690330, Nr. Reg. Com. J29/1031/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7990 - Alte servicii de rezervare si asistenta turistica. Societatea a fost înființată la data de 26 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, BLD. REPUBLICII, NR.122, BL.16C, SC.A, ET.4, AP.16. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MIRVA TRAVEL CLIMB S.R.L.
CUI
42690330
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/1031/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 iunie 2020
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, BLD. REPUBLICII, NR.122, BL.16C, SC.A, ET.4, AP.16
Cod CAEN
7990
Domeniu de activitate
Alte servicii de rezervare si asistenta turistica

Situații financiare

În 2025, MIRVA TRAVEL CLIMB S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 34.040 lei, un profit net de 1.260 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 17.128 lei2021 · Cifra de afaceri: 133.530 lei2022 · Cifra de afaceri: 160.533 lei2023 · Cifra de afaceri: 161.765 lei2024 · Cifra de afaceri: 76.225 lei2025 · Cifra de afaceri: 34.040 lei2020 · Profit net: 6.068 lei2021 · Profit net: 2.147 lei2022 · Profit net: 11.705 lei2023 · Profit net: −22.393 lei2024 · Profit net: −25.521 lei2025 · Profit net: 1.260 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 17.128 lei20202021: 133.530 lei20212022: 160.533 lei20222023: 161.765 lei162 mii20232024: 76.225 lei20242025: 34.040 lei34 mii2025
Profit net lei
2020: 6.068 lei20202021: 2.147 lei20212022: 11.705 lei12 mii20222023: −22.393 lei20232024: −25.521 lei−26 mii20242025: 1.260 lei1 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MIRVA TRAVEL CLIMB S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 34.040 lei în scădere față de 2024 1.260 lei în creștere față de 2024 14.925 lei în scădere față de 2024 — 13.192 lei −1.733 lei 1
2024 76.225 lei în scădere față de 2023 −25.521 lei în scădere față de 2023 25.983 lei în scădere față de 2023 — 22.989 lei −2.994 lei 1
2023 161.765 lei în creștere față de 2022 −22.393 lei în scădere față de 2022 76.572 lei în creștere față de 2022 58.739 lei 40.039 lei 22.527 lei 1
2022 160.533 lei în creștere față de 2021 11.705 lei în creștere față de 2021 23.299 lei în creștere față de 2021 15.342 lei 52.609 lei 44.920 lei 1
2021 133.530 lei în creștere față de 2020 2.147 lei în scădere față de 2020 5.668 lei în creștere față de 2020 — 36.717 lei 33.215 lei 1
2020 17.128 lei 6.068 lei 1.458 lei 558 lei 16.968 lei 16.068 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare