MISDAR LUX S.R.L.

MISDAR LUX S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 40870512, Nr. Reg. Com. J02/675/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 28 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. EPISCOPIEI, NR.29, AP.1, cod poștal 310084. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MISDAR LUX S.R.L.
CUI
40870512
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J02/675/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 martie 2019
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. EPISCOPIEI, NR.29, AP.1
Cod poștal
310084
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2025, MISDAR LUX S.R.L. a raportat o pierdere netă de 19.232 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 377.733 lei2020 · Cifra de afaceri: 125.412 lei2021 · Cifra de afaceri: 197.448 lei2022 · Cifra de afaceri: 221.157 lei2023 · Cifra de afaceri: 214.463 lei2024 · Cifra de afaceri: 172.846 lei2019 · Profit net: 36.159 lei2020 · Profit net: −27.169 lei2021 · Profit net: 20.449 lei2022 · Profit net: 29.607 lei2023 · Profit net: 960 lei2024 · Profit net: −28.359 lei2025 · Profit net: −19.232 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 377.733 lei378 mii20192020: 125.412 lei20202021: 197.448 lei20212022: 221.157 lei20222023: 214.463 lei20232024: 172.846 lei173 mii2024
Profit net lei
2019: 36.159 lei36 mii20192020: −27.169 lei20202021: 20.449 lei20212022: 29.607 lei20222023: 960 lei20232024: −28.359 lei−28 mii20242025: −19.232 lei−19 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MISDAR LUX S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −19.232 lei în creștere față de 2024 62.618 lei în scădere față de 2024 40.368 lei 34.623 lei 12.614 lei —
2024 172.846 lei în scădere față de 2023 −28.359 lei în scădere față de 2023 63.492 lei în creștere față de 2023 51.924 lei 43.037 lei 31.847 lei 1
2023 214.463 lei în scădere față de 2022 960 lei în scădere față de 2022 60.323 lei în creștere față de 2022 67.424 lei 53.105 lei 60.206 lei 1
2022 221.157 lei în creștere față de 2021 29.607 lei în creștere față de 2021 41.822 lei în creștere față de 2021 15.972 lei 84.854 lei 59.247 lei 1
2021 197.448 lei în creștere față de 2020 20.449 lei în creștere față de 2020 28.947 lei în scădere față de 2020 16.995 lei 41.592 lei 29.640 lei 1
2020 125.412 lei în scădere față de 2019 −27.169 lei în scădere față de 2019 42.079 lei în scădere față de 2019 15.977 lei 35.292 lei 9.190 lei 1
2019 377.733 lei 36.159 lei 44.020 lei 4.269 lei 76.110 lei 36.359 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare