MISION FASHION S.R.L.

Activitate suspendată din 1 februarie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MISION FASHION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39894682, Nr. Reg. Com. J40/13463/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4642 - Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei. Societatea a fost înființată la data de 20 septembrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. POIANA CU ALUNI, NR.6, CAMERA NR. 2, BL.17, SC.3, ET.4, AP.89, cod poștal 022875. Societatea are activitatea suspendată din data de 1 februarie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MISION FASHION S.R.L.
CUI
39894682
Stare
Activitate suspendată din 1 februarie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J40/13463/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 septembrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. POIANA CU ALUNI, NR.6, CAMERA NR. 2, BL.17, SC.3, ET.4, AP.89
Cod poștal
022875
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4642
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei

Situații financiare

În 2022, MISION FASHION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 79.095 lei, un profit net de 315.315 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 56.022 lei2019 · Cifra de afaceri: 282.537 lei2020 · Cifra de afaceri: 163.948 lei2021 · Cifra de afaceri: 123.550 lei2022 · Cifra de afaceri: 79.095 lei2018 · Profit net: −7.622 lei2019 · Profit net: −19.830 lei2020 · Profit net: −71.234 lei2021 · Profit net: −169.999 lei2022 · Profit net: 315.315 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 56.022 lei20182019: 282.537 lei283 mii20192020: 163.948 lei20202021: 123.550 lei20212022: 79.095 lei79 mii2022
Profit net lei
2018: −7.622 lei20182019: −19.830 lei20192020: −71.234 lei20202021: −169.999 lei−170 mii20212022: 315.315 lei315 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru MISION FASHION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 79.095 lei în scădere față de 2021 315.315 lei în creștere față de 2021 78.388 lei în scădere față de 2021 — 125.218 lei 46.830 lei 2 în scădere față de 2021
2021 123.550 lei în scădere față de 2020 −169.999 lei în scădere față de 2020 346.084 lei în creștere față de 2020 — 77.599 lei −268.485 lei 3 în creștere față de 2020
2020 163.948 lei în scădere față de 2019 −71.234 lei în scădere față de 2019 178.464 lei în creștere față de 2019 — 79.978 lei −98.486 lei 2 în creștere față de 2019
2019 282.537 lei în creștere față de 2018 −19.830 lei în scădere față de 2018 57.465 lei în scădere față de 2018 — 30.213 lei −27.252 lei 1
2018 56.022 lei −7.622 lei 65.239 lei 1.378 lei 56.439 lei −7.422 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare